SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam MuscleTech NITRO-TECH Hardcore 908 g

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4530
Tommycc to Oszust!!! Kupilem od niego lancuszek prawie 1,5 miesiaca temu i do dziasiaj ani lancuszka ani zwrotu kasy nie otrzymalem.Mam wszystkie jego sciemy na gg.I niby juz trzy razy wysylal do mnie ten lancuszek i raz pieniadze.I gowno dostalem.Tylko jego narzekanie na poczte polska.Nienawidze oszutow!!!W dodatku przez allego aukcja byla.Sam wysylam prawie codziennie paczki od ok roku i ani razu sie nie zdarzylo zeby poczta cos zalepila a ten cwaniaczek chyba mysli ze na tym forum to jakies ciotunie sa i nie umiemy ubiegac sie o swoje i ze moze na nas walki robic.KOLEDZY PRZESTRZEGAM PRZED KUPOWANIEM U TOMMYCC JESLI NIE CHCECIE UMOCZYC SWOICH PIENIEDZY!!!

regular & hard = strong

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 523 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18508
Tommycc odpisal mi na gg " Paczka została wysłana przesylka listowa . W takiej owo przesylce nie daja mi potwierdzenia wyslania wysylki."

tylko ze to miala byc duza paczka ktora warzy ponad 2 kilo a przesylka listowa jest do 2kilo i jak mozna wyslac nano vapor i anabolic halo przesylka listowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119384
Dokładnie jeżeli masa przesyłki przekracza 2kilogramy, jako list nie można wysłać, a gdyby nawet wysłał listem to zapewne poleconym, więc potwierdzenie by było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1158
sciemnia jak nic mnie tez chcial wy***ac na punktyy niby ze tanio sprzeda i wyslal zdjecia ktore wzial od goscia co sprzedawal tez mowil ze zablokowlai mu allegro i zebym mu wyslal hajs na konto to mi wysle pake bo zalezu mu na czasie a jak napisalem ze walka kreci ze dal innego goscia zdjecia to juz sie nie odezwal .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 675
mnie tez nabrał na 35zł. a gadka taka sama jak u was to samo wysyła odzywe w liscie hehe beznadzieja.

ZGŁASZAM SIE Z PROSBA DO MODERATORA dz. TARGOWISKO o ZABLOKOWANIE GO Bo jeszcze ktos moze pasc jego ofiara!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
jak macie jego adres to jaki problem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
proszę o konkretne info
kogo wy***ał?

kto czeka na towar?
jak długo?
etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1299
Mnie *****ł na 70zł.

Już zgłoszone na policje. czekam juz tydzien.

Cały czas ta sama gadka.

Zachęcam do wybrania się na policję, gdyż po nr konta i IP komputera szybciutko się jego zabawa zakonczy.
Ale jak się nie wybierzecie , to lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119384
Myślisz, że szybciutko się zakończy bo zgłosiłeś? Żebyś się nie zdziwił jak przyjdzie czekać dwa miesiące na kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
70 zl??? i tak mu nic nie zrobia!

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPRZEDAM Srebrny łańcuszek Figaro próba 925

Następny temat

JUDOGA Spokey Nowa!

WHEY premium