SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam ławke ze stojakami i osobne stojaki

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20883












Witam,
Mam na sprzedaz lawke. Kupiona w markecie dawno temu. Jesli chodzi o wytrzymalosc, to spokojnie 90 kg cwiczacy i 120 kg sztanga, nie powinna sie rozleciec ;) Posiada mozliwosc ustawienia 3 katow skosu gornego.
Dodatkowo sa te przyrzady do cwiczenia nog (jednak przy 45 kg tam zalozonym + moj ciezar lekko sie rozjezdzala), "motylki" tez sa ale wiadomo ze to tylko dla wytrwalych ;) Moglbym na niej dalej cwiczyc, z tym ze stojaki sa dla mnie troche za wasko zrobione.

Mam rowniez stojaki osobne, wysokie, mam 180 cm i ustawiona idealna wysokosc do przysiadow. Nie pamietam czy da sie jeszcze wyzej, ale jakby ktos wyzszy byl zainteresowany moge zejsc do piwnicy sprawdzic. Najwiecej na tych stojakach cwiczylem 105 kg. Podstawy sa troche male i lekko wykrzywione. Szczerze pisze ze wiecej niz 110-120 kg balbym sie tam chyba zalozyc. Wiadomo nie jest to jakas markowa firma tylko samorobka, jak ktos chce gwarancji 500 kg to nie tutaj Stojaki sprzedaje, bo ile mozna stac z ciezarami w przysiadach.

Zastanawialem sie ile to jest warte. Niech bedzie wywolawczo 100, i tak mnie zjedziecie ze za drogo i pewnie pojdzie taniej ;)

Odbior osobisty, kujawsko-pomorskie.

Zmieniony przez - Boksklup w dniu 2010-02-27 12:12:26

Zmieniony przez - Boksklup w dniu 2010-02-27 12:12:44

Zmieniony przez - Boksklup w dniu 2010-02-27 12:15:41

Zmieniony przez - Boksklup w dniu 2010-02-27 12:16:13

Zmieniony przez - Boksklup w dniu 2010-02-27 12:16:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20883
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20883
Jakby co mail z profilu nie dziala, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20883
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2888
interesuje mnie sama laweczka + prasa do nóg. jak za 130 z wysyłka da rade wysłac to biore

p****** barbie, az sie zgarbi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20883
Skad jestes? Nie wiem jak bym mial to wyslac ;) nigdy nie wysylalem nic wiekszego niz telefon...
To do nog nazywa sie prasa? Nie wiem czy mowimy o tym samym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2888
no to nazywa sie prasa heheh jestem z jarocina a ty

p****** barbie, az sie zgarbi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2888
jakby co pisz na 783-488-148.

p****** barbie, az sie zgarbi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20883
Ten Jarocin w wlkp? Ja za Bydgoszcza, to jest ok 200 km. Poszukam w necie jak sie wysyla takie duze przesylki. Najlepiej by bylo przewiezc autem bez rozmontowywania. Jak nie bedzie innej opcji to pewnie jakims kurierem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2888
zobacz na stronie dhl moze da rade , nom ten jarocin wlkp chyba ze ssam masz auto i miał bys mozliwosc dojazdu tyklo teraz koszt paliwa

p****** barbie, az sie zgarbi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20883
Taka przesylka wychodzi mi 48 zl. Trzeba by bylo ja rozebrac i zmierzyc paczke juz po spakowaniu, zeby dokladnie wiedziec.

Jakby wyszlo rzeczywiscie te 50 za przesylke to mysle ze sie dogadamy.

Teraz jestem na uczelni, bede w domu dopiero wieczorem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] 40zł w bwin

Następny temat

Sprzedam Skrzynie basową i wzmacniacz Warszawa

WHEY premium