SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprubować czy nie ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1709
Witam wszystkich najpierw napisze o sobie co nieco potem powiem o co mi chodzi mysle ze ktoś mi mniej wiencje doradzi lub pomoże a więc przechodze do rzeczy ćwicze około roku systematycznie z minimalnymi przerwami w wakacje al ewkoncu trzeba miec jakies przerwy wiek mój to ukonczone 18 lat jakis czas temu waga 58kg wzrost 174cm dieta jak najbardziej jest i tutaj o niej jzu nie bede wspominał bo jzu kiedsy podawałem była za akceptowana trening takze układany przez trenera do którego chodze na siłownie wszystko jak najbarzdiej ok tylko tera ztak ostatnio stwierdzilem ze to chyab nie am sensu juz bo jak widze ziomali którzy co nieco pojedli to szczeze mówiąc im zazdroszcze dobrze wyglądaja i cacy a ja sie męcze i męcze i skrupulatne efekty czy moze warto było by sprubowac czegos jzu wiele czytałem o anabolikach jeszcze wiencje o odzywkach i suplementach moze ktos by mi doradził cos konkretnego i tez taiego zeby zbytnio nie rozwaliło mi zdrowia a cos dało chciał bym cos takiego zeby nie zalało mnie tze woda tylko ładan czysta rzeąźba i 8 kg do przodu wiencje niechce tyly mi wystarczy w zupełnosci czytałem o tych omadrenach metach ale sadze ze to nie jest zbytnio specjalne i wiel osub z was tu mówi ze nie poleca go oczywiśćie omy początkujacym wienc powiedzcie co mógł bym wziąść zeby mi ładnie weszło i sie utrzymało z tego jak najwiencej najlepiej jelsi ktos bedzie tak uprzejmy odrazu niech mi to rozpisze jak najbardziej osłonki i suple do tego bo jak jzu wziąść to jk najwiencej na tym skorzystac napiszcie czy wogule warto by było oczywiscie chciał bym raz jedyny pierwszy i ostatni i dalej znów ćwiczyc systematycznie tyle zemiał bym juz ta satysfakcje ze mam to 8 kilo wiencej wienc prosze was podejdzcie do sprawy powaznie THX czekam na jakies propozycje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jak nie rosniesz tzn, ze za malo jesz
56kg, czlowieku tyle to kobiety waza
zacznij JESC, tylko tego ci trzeba
bardzo wysokokaloryczna w miare czysta dieta
do tego gainer, kreatyna i ZMA
i nie ma bata, zeby nie rosnac

1. JESC
2. JESC
3. JESC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
na poczatek sprobuj uzywac kropek i przecinkow bo wyszedl z tego bełkot
moze napisz jakie masz aktualnie wymiary i wyniki?
dieta a pozniej suplementy
zacznij od kreatyny,zrobisz na tym ladne pare kilo
pospiech jest dobry przy lapaniu pchel a ten sport wymaga wiele cierpliwosci

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1709
No ok posłucham was pojade ztym od nowego roku diete podkrece wzuce te suple do diety i zobacze co da ale mam pytanie co do ZMA przez jaki okres to stosowac bo Gainera to pojem z pół roku z Kreatyna tez sobie poradze a ZMA? ile to brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
bierz caly czas 2caps przed snem
pamietaj - bez MAKROSKLADNIKOW nie zbudujesz masy
wiec tyle ile zjesz - tyle urosniesz
i rzadne koksy tu nie pomoga jezeli jesz mniej niz spalasz
ludziom sie wydaje, ze duzo jedza, ale tu na prawde trzeba przysiasc do miski jezeli chce sie urosnac i cos zwojowac
nie katuj sie na treningach
postaw na najwieksze partie miesni - przysiady, wyciskania
trening ~45min do drugi dzien
gainer 2-3razy dziennie
6 bardzo kalorycznych i odzywczych posilkow
i heja - rosniesz bez anabolikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
rok treningu to zbyt krótki okres na stosowanie dopingu poczekaj z tym jeszcze .Kup kreatyne , ZMA . białko ew. gainera jeśli brakuje ci kalorii w diecie i bedzie spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
qrwa za późno napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8177
Siema.kurcze 58kg to bardzo mało.Ja bym ci radził zjeść najpierw pare kg GAINERA+kreatyne.Bez problemu zrobisz na tym pare kilo masy i potem zacznij myśleć o kosie.Ale poczekaj na wypowiedzi bardziej doświadczonych.
Narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1709
No ok dzieki z góry znów nabrałem odrobine nadzieji sprubóje ulepszyc ta diete na tyle ile to mozliwe dozuce te suple i prubóje od nowa działać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
kup Dibencozide Magnum Megabola albo vit B12 naturella
powinien fajnie ruszyc apetyt - a z nim masa
dobra opcja w twoim wypadku to cykl Dąbka

kup tak jak pisalem do tego kreatyne i ZMA i popijaj gainera
efekty ci gwarantuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko

Następny temat

Twarde mięśnie

WHEY premium