SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winko org czy fake - kupic te czy nie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
witam, niedawno pisalem o planowanym cyklu, teraz mam juz fundusze. z podanych przeze mnie stanazoli wiekszosc byla za tym zeby wybrac stanabolon. widzialem jak wyglada i tu pytanie czy jest wszystko ok? opakowanie ładne staranne wykonane - nic nie budzi zastrzezen, hologram w kszatlcie rombu naklejony na opakowaniu, tabletki maja kolor jasno(blado)zielony. data waznosci do 2009.
czy jest raczej ok czy mozliwe ze towar fake i nie ma co kupowac. cena mnie troche dziwi bo 80 zl za opakowanie a zawsze myslalem ze winko drozsze jest.

nie wiem co napisac

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 721 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6800
wrozkami nie jestesmy
wiec chyba powinienes wkleic fote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
ok jutro postaram sie wkleic, ale mysle ze ktos kto sie naprawde zna potrafi powiedziec czy tabletki maja odpowiedni kolor, czy hologram jest taki jaki powinien byc itp. czy numer serii pomoze wam w odpowiedzi na to pytanie? jesli tak to jeszcze dzisiaj postaram sie napisac jaki jest na opakowaniu.

nie wiem co napisac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
to co napisac nr partii? pomoze w ocenie winka?

nie wiem co napisac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8228
a jak przy pomocy nr partii mozna rozroznic fake od oryginalu, co to za problem wydrukowac taki nr partii jak na oryginalach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 144
napisz od kogo kupiles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
ile razy czytalem na forum ze wypowiedzi ze taka i taka partia jest ok a taka to wy***ka... a chociaz po kolorze tabsow i hologramie mozna stwierdzic ze jest ok?

nie wiem co napisac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
80 zl, ale jakie opakowanie
nie patrz tylko na cene, ale stosunek cena / ilosc mg w 1 tab i ilosc tab w opakowaniu

przeliczajac to na typowe opakowanie wina - 100 x 10 mg, wychodzi 160, wiec sredni interes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktoś cie ładnie nalicza , bo ja płace za stanabolon 55pln. Raz jeden wieśniak z kałuszyna raz chciał mi to pchnąć za 230pln BUAHAH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
Maniac w sumie masz racje bo tab. sa 5 mg. kurcze nie mam mozliwosci jak narazie wkleic fotki :-/ chociaz ktos sie wypowie co do koloru tabl? jest taki jaki powinien byc? od poniedzialku zaczynam cykl wiec sie okaze czy wszystko jest ok

nie wiem co napisac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1851
sorki dla autora postu ale podlacze sie bo nie chce zakladac nowego tematu.

Jestem w posiadaniu Stanozolu z LA PHARMA wersja oral 5mg 100szt. Czy sa tego podrobki na rynku? Wszystko tez wyglada ok, jest hologram na opakowaniu a tabsy sa malutkie zolte i maja na wierzchu "przedzialke". Co wy na to?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

apetyt

Następny temat

wino w tabsach

Wiecej