SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawiam sobie 2 gryfy, doradzcie wymiary żeby ładnie pasowało.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7680
Wiec planuje wykombinowac gryfy. Jeden do sztangi i drugi do innych cwiczen bic, tric itd.
Chcialbym zebyscie doradzili mi wymiary:
Gryf do sztangi - ile dlugości i grubości
Gryf do bica itd- tez długosc i grubosc
Tak zeby jak najwiecej rodzajów obciązen na niego pasowalo, szczególnie tych marki TESCO itp tanich.
Dodam ze beda to gryfy cięte ze stali zbrojeniowej lub rury (jeszcze sie zastanawiam). I chce potem łatwo moc obciązenia dopasowac.
Niestety nigdy takie wymiary mnie nie interesowały na siłce a jutro juz chce to kupic więc nie sprawdze.
Soq-i za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
a co powiecie o gryfie łamanym marbo? 28mm słyszałem że im grubszy tym lepiej ale ogolnie chodzi mi o tą długośc...przeważnie jest po 120 łamany a ten 140.Nie bedzie jakiegos dyskomfortu podszas ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7192
Ja polecam gryf prosty 180 cm i gryf lekko łamany 120 cm. Średnica mniej więcej 2,6 cm. Długość części chwytnej w długim zrobić w granicach 110-120 cm a w łamanym w granicach 80 cm i myślę, że powinno być dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Wydaje mi się że 80cm na łamany to mało ja bym dał tak około 120cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7192
80 cm to długość części chwytnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
faktycznie mój błąd...sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
sory za off top,ale dostałem gryps,że kolega wyżej podyebał mi avka,mógłbyś go zmienić?na razie piszę kulturalnie

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
nawet sobie jaj nie rób bo parę dni temu sam robiłem tego avka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
pare dni a Siwy ma go pare tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Zmienię coś w moim i będzie po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7680
Byłem dzis w 2 sportowych i w tesco chciałem kupic jakis sprzęt. To tam liczą sobie 8.50zl za krązek 1,25kg, jakos drogo widziałem na forum ze ludzie pisali ze taniej kupuja, chciałem do sztangielek 2 gryfy krotkie gwintowane to nie było do kupienia osobno,jedna para konkretniejszych hantli leżała tylko ale o cenie nie wspomne, masakra tam nic nie ma w tych sklepach.
Skąd wy kupujecie swój sprzęt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32399
poszukaj na allegro -tani i dobry sprzęt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mnkk - Siłownia - New Foty strona 3

Następny temat

książka

WHEY premium