SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 190
Witam! Mam powazny problem a mianowicie, nie potrafie spalic tluszczu z dolnej czesci ciala.

Moja budowa jest niesymetryczna, gorna czesc jest w miare rozbudowana/umiesniowa, brzuszek moze troche spasiony ale zaczalem cwiczyc ABS na brzuch


Mam tendecje do szybko rozbudowania swojej gornej partii ciala, lecz problemem jest nie gorna, lecz dolna częsc ciala.

Wielokrotnie probowalem kilku sposobow, zaczałem biegać wieczorami zeby spalic cos z tylka i nóg lecz bylo to chwilowe, mam slabą wolę , szybko sie zniechecam. Probowalem wielu suplementow od L-karnityny po Thermo Speed Extreme / Tight / Clenburexin. Niestety nie przynioslo to oczekiwanych rezultatow, jedynie co pomoglo to wyrzezbic mi troszke lapki.


Poczatkowo gdy zazywalem suplementy temperatura ciala podniosla sie i byla w miare odczuwalna, ale to tylko przez kilka dni, wiec postanowilem stopniowo zwiekszac dawki, ale mimo tego nie bylo juz tak jak na poczatku.


Prosiłbym was zatem o pomoc w moim przypadku, co skutecznie pomoze spalic mi ten tluszcz z okolic nog/tylka. Czytalem ze Yohimbina jest dobrym srodkiem na tego typu zjawisko , ze dziala podobno szczegolnie na gromadzenie sie tluszczu w okolic ud/tylka







Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 90

Wzrost: 188

Obwód klatki: --

Obwód ramienia: --

Obwód talii: --

Obwód uda: 64cm

Obwód łydki: --

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: --

Aktywność w ciągu dnia: Leżakowanie

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: StreetBoxing Poniedzialek / Środa
Wtorek/czwarte/piatek/sobota/niedziela silownia.


Odżywianie: Lubie slodycze, jem wszystko na co przyjdzie mi tylko ochota, jedyna rzecza ktorej staram sie unikac to fast foody / czipsy zamiast tego lepiej zjesc zdrowsze jedzenie niz wladowac w siebie puste kalorie.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: zadne

Stan zdrowia: Złuszczenie stawów biodrowych


Preferowane formy aktywności fizycznej: W celu doprowadzenia dolnej czesci ciala do sukcesu, jestem wstanie poswiecic tyle czasu, ile musze.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: CLENBUREXIN
THERMO SPEED EXTREME
TIGHT
L-KARNITYNA


Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: TAK ALE BYLE BYLY SKUTECZNE, POWYZSZE SUPLEMENTY STOSOWANE PRZEZEMNIE NIE SPELNILY OCZEKIWANYCH REZULTATOW.

Stosowane wcześniej diety: DIETA BIAŁKOWA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 190
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plen redukcyjny.... po redukcji

Następny temat

Problem z low carb zaklopotanie

WHEY premium