SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadki spadki i po spadkach - aktualna Forma Pawsona - nowe str 12

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
zesrać się to może i potrafisz, ale nie ocenić sylwetkę z tego co wszyscy czytamy. Proponuję odbitkę.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Dobra spoko Ja tylko oceniam bo chyba po to fotki dałeś, takie jest moje zdanie a że tobie się ono nie podoba to już Twój problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
heheh widze ze ktos tu ciezko znosi slowa krytyki ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
No słowa krytyki ciezko przyjmuje...Tric to kozak ale chyba troche za duzy do innych parti miesnie takie jest moje zdanie ...

Pzdr cope
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
krytykę znoszę z pokorą, bo wiem, że daleko mi do doskonałości w sylwetce. Ale jeśli ktoś smaruje ewidentne kretynizmy to się bardzo złoszczę.

A kolega Animal właśnie takie idiotyzmy wypisuje.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Ok nie ma sensu dyskutować bo nie ma powodu Ja tylko oceniłem, żebym wiedział że tak zareagujesz to darowałbym sobie tego jednego posta i nie pisał nic.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
co ci niby wypisuje.... napisal co mu sie podoba a co nie.... chyba proste. Zeby ktos mogl sie wypowiedziec to musi byc niewiadomo jaki wielki? wiesz... nie bulwersuj sie ale smieszne jest troche to co piszesz... ew jak ci nie imponuja jego wymiary i nie zalezy ci na jego ocenie to nie bierz sobie jej do serca i juz...

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
widzisz, dla mnie śmieszne jest to, że on pisze o tym rzekomo za wielkim i nieproporcjonalnym tricepsie komentując ostatnie dwie fotki. Moim skromnym zdaniem triceps nie jest w tych ujęciach jakoś szczególnie wyeksponowany, więc nie rozumiem na jakiej podstawie można twierdzić to, co twierdzi usilnie kolega Animal. Ale nieważne już

Ciach bajera, po co mnożyć spam.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
Ta... darujcie sobie oboje ;] heh... ale fakt ze triceps duzy ... i bez sapania

pozdro ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Moim skromnym zdaniem triceps nie jest w tych ujęciach jakoś szczególnie wyeksponowany
W tych ujęciach nie jest to racja
ew jak ci nie imponuja jego wymiary i nie zalezy ci na jego ocenie to nie bierz sobie jej do serca i juz...
Dokładnie, nie bierz tego do siebie i nie będzie problemów

pozdrawiam...koniec spamu!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzucam się na pożarcie samcom :P

Następny temat

Krępy - fotki:)

WHEY premium