SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek mięsni?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 882
masz racje, żal gadac z kolesiem który nie dosc ze nie ma jakiejkolwiek wiedzy to jeszcze pisze po pijaku :D wstaw jeszcze parenascie emotek , będzie doroślej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1924
A ja zawsze myślałem, że siła była uzależniona od zdolności układu nerwowego do angażowania jak największej ilości włókien mięśniowych, widać wystarczy się spaść jak ten grubasek na zdjęciu bo mu się diety trzymać nie chce i moc będzie



To jest przykład przeciętnego ciężarowca który startuje w limicie wagowym. Tamten grubasek to żaden przykład, ot lubi jeść i nie chce mu się sadła redukować.

slipdog1234 - przestań trolować, bo przyjdzie tu jakiś młody adept sportów siłowych przeczyta te durnoty i pomyśli, jeszcze, że to prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ja tam lubię trolli z takimi "merytorycznymi" argumentami. Pisze coś o wstawianiu emotek, a sam wrzuca do postu ":D". Nie odpowiada na pytania, wypisuje jakieś własne wynaturzenia i wyzywa. Takie życie internetowego hejtera. Przeszkadza mi jednak to, że wprowadza innych w błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1924
Właśnie o tym mówię, każdy może mieć jakieś swoje zdanie na temat metodologi treningu itp. Ale nie można podważać podstawowych praw fizjologi czy biomechaniki i siać herezji :P
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 882
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
A to trening masowy zwiększa ILOŚĆ włókien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1924
ILOŚĆ? serio?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 882
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Fajnie, że znalazłeś. A jaki to był przyrost? Jakiego rzędu? I czym był spowodowany? http://www.sport-fitness-advisor.com/hyperplasia.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 882
jak to, przeciez przed chwila pisałes ze to nie jest mozliwe :D juz nagle jest ojeeeej, jak ty szybko zmieniasz zdanie :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy mogę to zastąpić?

Następny temat

Fbw do oceny i poprawek :)

WHEY premium