SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Soundtrack z "The Notic 2003"

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poszukuje sountrack'a z extra koszykarskiego filmu - The Notic (2003)
Czy ktos moglby mi podac spis utworow z tego filmu ?

Z gory dziekuje za pomoc

..::THE NOTIC::.. rule$
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44979
co to za film? kto w nim grał bo pierwsze słysze...

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"..to co zdobyte ,nigdy nie będzie szczytem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro juz widziales Notic 2, to na samym koncu sa napisy i tam masz podane wszystkie utwory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
THX Sebasket, ze tez o tym nie pomyslalem ... kiedys tez sciagalem mp3 z and1 i bralem nazwy utworow z koncowek filmow.

A tak poza tym to jak myslisz: Ktora seria filmow jest lepsza AND1 czy THE NOTIC ?

Ja stawiam na THE NOTIC, w nim duzy nacisk postawiono na drybling, w tym filmie rzadko kiedy obejrzymy wsady do kosza, za to jest duzo zajob trick'ow, ktorych nie zobaczycie w AND1 --> poprostu wypas na maxa !!

Jeszcze raz dzieki Seba !!
C ya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktore lepsze? Wiadomo, ze najlepszy street graja w Rucker a to co widac na mixtape'ach z AND1 to w wiekszosci pochodzi wlasnie stamtad. A te dzieciaki z Kanady z Notic'a to moze i maja pare swoich wlasnych zagran ale na dluzsza mete sa one bardzo naciagane-w EBC mysle, ze nie byli by zbyt widoczni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie obejrzalem EBC at Rucker Park no i sam nie wiem co o tym myslec. Calkiem inna gra niz w And1 czy The Notic, tzn. bez zbednych trickow, twarda gra poprostu ... A co do dzieciakow z The Notic to jestem pewien ze kilku dalo by rade zamieszac niejednego grajacego w Rucker, mam tu na mysli Johny'ego Blaze'a i Goosebumps'a. Ci kolesie maja tak opanowane kozlowanie ze szczeka opada :/

A co do soundtracka to juz calego sciagnalem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaka calkiem inna gra? hehe co ty gadasz? myslisz, ze gdzie filmowali mixtapes?
goose i blaze... szczerze mowiac watpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzialem wczoraj po raz pierwszy film: "EBC at Rucker Park all specials features". Nie wiem o co chodzi z tym calym Rucker Park. Bo patrzac na ich gre, mam wrazenie, ze graja na powaznie, a nie "pod publicznosc" tak jak w filmach AND1. To fakt, ze w Rucker graja zawodnicy z AND1 - zauwazylem na powyzszym filmie High Octane'a. I jeszcze jedno: Dlaczego sadzisz ze Blaze i Goose nie daliby rady w Rucker Park'u ? Czy ty napewno widziales The Notic z 2003 roku ? Przeciez to co oni tam wyprawiaja z pilka jest niesamowite... a dzieckiem to jest tam chyba tylko Disaster, ktory nic wielkiego nie umie poza kilkoma trickami "z koszulka", on napewno nie dalby rady w Rucker.
A tak poza tym to moze widziales jakies inne filmy z Rucker ktorych ja nie widzialem i w tym tkwi nasz "drobny spor"

Napisz co o tym sadzisz
C ya Sebasket.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"mam wrazenie, ze graja na powaznie, a nie "pod publicznosc" "
Chyba nie ogladales zbyt uwaznie Wystarczy rozszyfrowac skrot EBC (Entertainers Basketball Classics) a AND1 mixtapes to sa urywki z ciekawszych akcji, ktore miedzy innymi krecone sa na meczach wlasnie na boisku Rucker. A dlaczego nie uwazam, zeby Goose i Blaze by nie byli zbyt zauwazani? Bo maja troche zbyt naciagane tricki na ktore raczej nie nabraliby sie wyjadacze z NBA i inni, a poza tym tam az roi sie od takich jak oni, ktorzy chca zaistniec. Takie jest moje zdanie bo na Notic'u nie widac jak graja na powaznie ze starszymi, silniejszymi i wyzszymi od nich i nie ma z czym porownac niestety. EBC to najlepszy street i tam naprawde rywalizacja jest ogromna. Widzialem pare filmow. Na Kazaa jest jeszcze And1 On Hallowed Ground-Streetball Champions of Rucker Park co mozesz sobie sciagnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yo Sebasket !
Po przeczytaniu twojej wiadomosci juz wiem o co ci chodzi i raczej masz racje.

Teraz tylko musze sciagnac ten filmik Rucker o ktorym pisales
C ya Sebasket.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobaczylem kilka malych filmikow z Rucker i ......calkowicie sie z toba zgadzam Sebasket. Super tam graja !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amortyzator

Następny temat

AND1 Mixtape vol. 6 ..skad to sciagnac

WHEY premium