SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solidarnosc z Boruta !

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Robaq podaj dokladny przyklad.

Sznyrus
zamknij sie juz bo sie zygac chce na twoj widok.
Jak szukasz zaczepki to idz gdzie indziej. Na klotnie z takimi prosciejami nie mam czasu.



Zmieniony przez - Vanderlei w dniu 2002-07-31 10:45:47

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
Pozwole sobie zabrac glos w tej dyskusji.
Zostalo rozpoczety temat przez Vanderleia. Umiescil go w dziale Mieszane sztuki walki - MMA. Teraz rodzi sie pytanie. Co tresc posta ma z tym dzialem? Nie ma ona nic wspolnego z tym dzialem. Nie traktuje o sztukach walki a jest jakas deklaracja. Jasne dla mnie jest ze temat nie trafil tam gdzie powinien. Albo powinien zostac przesuniety do wlasciwego dzialu [moderatorzy?] albo zostac usuniety. Dlaczego usuniety: Nie traktuje o sztukach walki. Jest to prywatna deklaracja, a takie rzeczy to mailem albo w innym dziale.. Temat idzie do nikad. Tematyka jest rzadna. Po prostu ktos zalatwia swoje prywatne sprawy. A wiec albo dzial moderatorzy, albo szatnia. Tyle odnosnie tego czym jest ten topic.
Widac nie wszyscy znaja powody usuniecia pana Boruty z forum. Przypomne. Zostal usuniety za reklamowanie swojego forum, co narusza regulamin. Jezeli komus sie nie podoba to moze probowac skladac jakies prozby do modow indywidualnie. Jak zbiorowe to w innym dziale. Jego usuniecie autoryzowal, jak zawsze przy wszystkich decyzjach, MaTeo.
Co do Boruty i jego wielu kont. Jezeli ktos akurat chce wiedziec kto ma lub mial ile kont i co pisal. Chyba moderator jest najbardziej odpowiednia osoba ktora mogla by udzielic odpowiedzi na to pytanie. Taka sprawe sugeruje zalatwic indywidualnie.
Boruta swietym nie byl. Ten kto twierdzi inaczej jest w duzym bledzie. Jasne jest ze zalety jakies mial. Jedyn z nich byla wiedza o MMA. Bilans wad i zalet wypadl widocznie na niekorzysc tego pana skoro podziekowano mu za wspolprace po tak dlugim okresie czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
nie wierze


a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Hast, chyba jestes niepowazny.


LIFTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
o ja ******le...

czuje zapach wazeliny nadciagajacy z okolic... skad jestes hast?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8793
Hast:nie badz taki praworzadny.Ludziom,ktorzy tyle uczestniczyli w Forum,powinno sie wiecej wybaczac,nawet jesli ich zachowania sa czasem kontrowersyjne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Koniec rozmowy na ten temat.Wszystko zostalo wytlumaczone. Nikt zadnych brudow nie bedzie wyciagal na wierzch.Glowny powod bana zostal podany.Przenosze to post do dzialu moderatorzy. Nie jest zwiazany z tematem a ze sprawami organizacyjnymi.

Naczelny moderator szesciu dzialow Sztuk Walk.
Moderator dzialu Gry komputerowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Tak to sobie tlumacz.

LIFTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naczelny Moderator Szesciu Dzialow Sztuk Walk Naczelny Moderator Dzialu Gry Komputerowe Grand Master Soke Ronowicz czy ty Qrwa jestes po***any oze od razu dasz bana finerexowi cichemu plackowi(tylko wy mi przyszliscie na mysl) i innym osoba znaczacym dla tego forum troche!!
ja nie wejde do zadnego twojego dzialu przez troche nawet do gk
ale jestem wnerwiony!!!
czy ty chcesz przejac to forum??
co puzniej zbanujesz mateo?
i forum twoje!
ty sie tu nie zadz!!!
bo nie jestes nikim wielkim!!
a to ze na jakis czas bedziesz mmoderatorem (dopuki nikt sie nie znajdzie) to nic takiego!!!
i nie usuwaj moich postow bo to co napisalem bylo prwda!!


Naczelny Moderator Szesciu Dzialow Sztuk Walk Naczelny Moderator Dzialu Gry Komputerowe Grand Master Soke Ronowicz s*** mi pytaga!

Boże spraw, aby mi się chciało tak jak mi się nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Wiesz co ancy0 ,skoro ty lamiesz regulamin to moze ja tez?
Jestes zalosnym smieciem,ktory naprawde nigdy nie wykazal sie niczym w sztukach walki ani na forum dotyczacym sztok walk.Gowno wiesz o calej sytuacji. Podchytujesz temat innych po prawdopodobnie jestes z jakiegos rodzinnego powodu wkorwiony i nie masz gdzie sie wyrzyc i nakim bo jestes zapewne slabym cienkim leszczem to robisz to by net bo wiesz ze tuci nikt nie odda. A mlaskac to ci moze twoj pies, jesli znajdzie u ciebie cokolwiek do mlaskania.Koniec

I co fajnie tak?Moim zdaniem nie.To byla tylko demostracja tego czemu musi byc przestrzegany regulamin. Nikt nie zostal zbanowany bez powodu.Widac jestes bardzo leniwy ze ci sie nie chcialo czytac powodow. Boruta dostal bana bo zasluzyl.Mam do niego szacunek jako do fightera,jako nauczyciela,jako osoby majacej duza wiedze o mma ,ale nie za taka cene. Regulmin jest,przy rejestracji musisz kliknac ze zgdzasz sie,i akceptujesz te warunki.Koniec.

Mateo ,prosze abys wlaczyl sie do dyskusji, bo ja naprawde nie mam juz sil tlumaczyc fundamentalnych rzeczy.

Naczelny moderator szesciu dzialow Sztuk Walk.
Moderator dzialu Gry komputerowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy moderator działu HISTORIA

Następny temat

Przeglądanie off-line - ZMIANA REGULAMINU

WHEY premium