SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boruta

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dostales mojego mejla?

P.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, odpisze Ci ja tylko jeszcze Marek dorzuci swoj komentarz.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
o wlasnie
ja mam pytanie do Pawla

co najlepiej kupic kobiecie do obrony
wiesz dziewczyny nie wszytski potrafily by wbic noz

a przynajmniej tak mowia

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
ja jestem za gazowka dla kobiet, ktore potrafia jej uzyc
inaczej pozostaje nadzor

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O tym sie teraz caly watek rozwinal na VortaluBudo.

P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
no dobra
ale to moze tez tu sie rozwinie

ja mam podobne zdanie co Esco
ze baby ( zalezy jakie)

nie wbija typowi noza
pozatym to ejst niebespieczenstwo ze jej ten noz zabierze
albo co gorsza paralizator



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sa po prostu rozne babki tak jak sa rozni faceci. Bron musi byc pomyslana pod katem konkretnej osoby. Znasz swoja kobiete, ona jakos tam siebie zna i to jest podstawa, zeby wspolnie przemyslec co ma najwiecej sensu. Czy w ogole ona chce miec bron? Bo tez moze byc tak, ze ona wcale takiej potrzeby nie czuje i noszac bron bedzie sie czula bardziej zagrozona, bo bedzie o niej musiala stale pamietac i o tym po co ta bron jest.

Duzo zalezy tez od tego jakiej ona konkretnie sytuacji sie boi. Bo moze byc tak, ze boi sie na przyklad wysadzenia z samochodu przez profesjonalistow. W takim wypadku nalezy po prostu oplacic Auto Casco i przecwiczyc szybkie, naprawde szybkie wysiadanie z samochodu z oslanianiem rekami glowy i naprawde szybka ucieczke. A moze byc tak, ze boi sie wyrwania torebki przez lobuza. No to kupujesz pasek do noszenia pieniazkow i dokumentow w pasku i cwiczysz szybkie odrzucanie torebki i takze ucieczke. Albo sie boi wracac po nocy od pociagu WKD iles tam kilometrow przez lasek. No to kupujesz prawdziwy pistolet na bazarze i cwiczysz strzelanie. Cos sie dzieje, to panna wyciaga pistolet i bez rozmowy wali gosciom pod nogi dwie trzy kule. Ale musi to miec przecwiczone w tym miejscu ktorego sie boi, opracowane w myslach itd. bo inaczej po pierwszym strzale ona te bron upusci albo cos...Wszystko zalezy od konkretnej sytuacji i od tego, czy ona ma ochote wchodzic w ten temat.

Pawel Drozdziak
http://www.samoobrona.kobiet.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Tak apropos "samoobrony" kobiet, to przypomniała mi się autentyczna historia: Kolega razem z żoną zostali napadnięci (przez 4 typa) w środku nocy na Monciaku w Sopocie. Dwóch z nich zaczęło nap...ć kumpla (dwóch "się patrzyło"). W tym czasie jego kobieta kopnęła z całej siły jednego z obserwatorów w krocze a drugiemu chwilę póżniej rozwaliła starą motorollę (tzw."cegłówka") na nosie, robiąc przy tym straszny krzyk (kumpel powiedział mi, że sam oniemiał- taki był ryk). Pozostali dwaj puśli go i wszyscy 4 uciekli, bo wybiegli bramkarze z Tip-Topu i Fantomu.(pobliskie kluby).
Kobieta jest naprawdę konkretna - nic nie trenuje, chociaż jakby zaczęła , to hmmmm.... Kolega był zdeczko poturbowany, ale większy szok przeżył widząc reakcję małżonki na to zdarzenie.

BOOOOOOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
niezle

chyba najbardziej to jest strach
o jakichs zboczencow



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
nic dodac nic ujac.Prawdziwa kobieta, takiej ze swieczka szukac.Prawdziwa milosc.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
???
o kim ty mowisz?

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje ulubione zdjecia

Następny temat

Utwardzanie nadgarstkow

WHEY premium