SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solarium i opalanie ? jak jest u was?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Starsze 0,90 nowsze od 1,00- 1,20 min. 2x faktycznie dają znikome efekty. Łdnie widac opalenizne po 4 lub 5 razie. Odradzam bardzo mocne łóżka bo faktycznie szybciej łapią, ale opalenizna szybciej schodzi. Dla podtrzymania 1x w tyg 10 min i cacy.
Niskie ceny zwykle starsze lampy- w których konczy się żywotność.
Swoją drogą przeraża mnie jak właściciel na stare łożka ładują lampy np 180 i nie ma tam dobrego nawiwu i klimy- kto tam wytrzymuje(jednak życie- ludzie chodza gdzie tanio i mocno) ja zawsze nawiew i klime mam na max. Lubę jak wieje wiatr i czuć bryzę znad morza- to taki mały spam do wcześniejszych wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Ja też nie jestem fanatyczką opalania...
Raz na tydzień po 6-7 minut wystarczy

Bryza z zapaszkiem jest the best. Szczególnie kiedy na dworze zimno, ciemno... Humor od razu się poprawia

Keval, ty chodzisz do solarium żeby się opalić, czy raczej na małą symulację plażowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Jedno i drugie, chociaż nie jestem zwolennikiem robienia z siebie "białego murzyna" (sorki za niepoprawne polit. określśenie- afroamerykanina być winno ) w zimie bo dziwnie to wygląda. Lekki brąz utrzymuję przez jesień i zimę-a i wiosnę a latem dopiekam się na plazy w kołobrzegu i to własnie lubię najbardziej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plastry do depilacji

Następny temat

Skecona kostka?

WHEY premium