SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Snowboard i Narty już blisko ***SPAM***

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158787

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
a antenki macie




Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2007-12-06 23:29:50

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
ajak

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Siemka ja chce śnieg na stoku bo bym troche sie rozerwał poskakał bym na zjazdówce a jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
właśnie to jest problem w tamty roku niebyło nawet płatka śniegu i aż sie pętla na szyi zaciskała jak człowiek spojrzał na sprzęt a jednym wyjściem były Włochy lub Austria.Niechce krakać ,ale mamy już prawie środek Grudnia a tu "powtórka z rozrywki" narazie-niewiem czy wytrzymam drugi rok bez jazdy i się wkońcu szarpnę na jakiś dalszy wyjazd ,ale wtedy to niewiem jak mój portfel to wytrzyma

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
renegat w zeszłym roku kumple pojechali na Puławy - Kiczera nowy stok a śnieg tam był, miałem jechać z nimi ale nie miałem funduszy a z tego co mówili to było za***iście więc śnieg gdzie nie gdzie był hehe a ja mam taki sprzęt że jak go połamie to nic sie nie stanie wiec wybrałem sie na górkę obok mnie żeby poskakać
hehe a co

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-12-07 12:16:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
ja jak wybrałem sie na górke kołomnie (urząd gminy usypał taką góreczke żeby było gdzie sie bawić-dość duża ale nachylenie takie ,że szkoda gadać) to cały czas tylko w miejscu stałem a jak wiatr zawiał i popchneło mnie ze dwa metry to musiałem sie wywalić bo na ziemi 50 zł leżało i trzeba było je szybko zkamuflować

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
2-8 stycznia slowacja wita!!

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
polecam Donawalej Ski Center (pisownia oczywiście ze słuchu więc pewnie niepoprawna,poprostu nie pamiętam jak to się piszę)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
miejscowka juz zaklepana w Zubercu jest

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dominet Bank Ekstraliga

Następny temat

Trening dla żołtodzioba chcącego ruszyc z miejsca

WHEY premium