SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Snowboard i Narty już blisko ***SPAM***

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158710

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Narazie jeden wyskoczył z fury żeby ubezpieczac tego któremu nie chciało sie wysiadać a żule trzymają im samochód żeby sie nie przewrócił i uskuteczniaja spowiedź ale to musi być jakas poważniejsza interwencja bo pół ulicy zablokowali stając w poprzek



Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-05-29 01:13:26

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
9.06 i Ty już się uczysz?
To Ty nie potrafisz studiować

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
o teraz kalambury chyba mają bo cos na migi sobie pokazują kazałem psu zostawić kołpaka albo szukac pozostałych trzech i.....zostawił

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3014
No, ale napisałam, że zaliczenia mam przed sesją, w sensie testy i kolokwia wszelkie. Np. dziś było jedno, właśnie na mail nasza pani dr przesłała wyniki.
A w przyszłym tygodniu mam 4 zaliczonka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
eee to mysliwy z tego Twojego czworonoga nie będzie

Moze żuliki po europejsku nawijają a policja tylko polskojęzyczna?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
i zaliczyłaś?

PS: Do zaliczen sie nie ucz,szkoda czasu,patrz jaka ładna pogoda

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-05-29 01:16:44

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
To ja przy okazji powiem co mnie w****ia-na uczelnianej bibliotece mozna wypożyczyć knige na 3 dni ,a przez 3 dni to ja moge nią w piecu sobie napalić a nie sie nauczyć
No to wywaliłem z siebie

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
ja z biblioteki rzadko korzystam,no chyba ze wiem że będę miał egz. poprawkowy z danego przedmiotu,wtedy sie przejde...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
To mam tak w teraźniejszej szkole bo np na AWFie to mogłem sobie i miecha trzymać i nikt afery nie robił wiadomo że trzyma sie tyle ile potrzeba a nie dla zabawy ale bez przesady -3 dni???

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3014
Nie oddałam.
Byłam tak zmasakrowana z rana i niedouczona totalnie, że stwierdziłam, że nie będę sie ośmieszać tymi bzdurami, które wypisywałam na kole.

Oraz do zaliczeń musze się uczyć bo jest ich większość. Egzamin mam jeden, a reszta zaliczenie z oceną, które się liczy do średniej, która jest mi potrzebna.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dominet Bank Ekstraliga

Następny temat

Trening dla żołtodzioba chcącego ruszyc z miejsca

WHEY premium