SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Snowboard i Narty już blisko ***SPAM***

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158762

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
Queblo, to bylo do Renii akurat

udanego wyjazdu Andzia

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Uderz w stół..........

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Żyjecie ludzie

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
żyjemy,choć znowu staje sie powoli kłębkiem nerwów przez tą ***aną uczelnie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
szykuj sie na Wrzesień i sprawa z głowy

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-07-07 20:47:49

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
tu nie chodzi o wrzesień(bo to u mnie norma i takimi ******łami bym sobie łba nie zaprzątał)

Myśle coraz poważniej na rozpoczęciem nowego kierunku(i ewentualną kontynuacją tego) lub nawet zmianą uczelni i rozpoczęciem czegoś od nowa...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
uuuuuuuuuu to już grubo

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
no...dośc grubo.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3014
Greku mnie i nie pilnuje i nic więc się specjalnie nie przejmie jak wyślesz mi to zdjęcie.

Oraz
No proszę Queblo a jeszcze niedawno pisałeś, że jak wybierałeś kierunek to właśnie ten Ci wyszedł. Zmieniły Ci się jakieś preferencje/wyobrażenia czy co się stało?


Andzia miłego urlopu. I rzeczywiście baaardzo on długi, fajnie tak.

A w ogóle to wróciłam już, witam itd.

Zmieniony przez - MadeByYou w dniu 2008-07-08 01:09:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
No proszę Queblo a jeszcze niedawno pisałeś, że jak wybierałeś kierunek to właśnie ten Ci wyszedł. Zmieniły Ci się jakieś preferencje/wyobrażenia czy co się stało?

preferencje i wyobrażenia wciąż te same. Skończyłem juz dojrzewanie by zmieniac zdanie co 5 minut w zależnosci od okolicznosci

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dominet Bank Ekstraliga

Następny temat

Trening dla żołtodzioba chcącego ruszyc z miejsca

WHEY premium