SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Snowboard i Narty już blisko ***SPAM***

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158591

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Znam takich ludzi raz przeczytają na pół godziny przed zaliczeniem i wiedza wchodzi sama do głowy mój kumpel tak miał.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
MadeByYou ale nie obrażaj się...
taki juz mój paskudny charakter ze musze powiedziec co mi nie pasi

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3014
Ale za co mam się obrażać?
No chyba, że za to, że mi nie wierzysz. (bo tak to zrozumiałam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a bo zamilkłaś i żem pomyślał że jakis foch poszedł w moja strone...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3014
Nie. Pisałam posta z wynikami koła dla ludu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
****a ,odpaliło sie moje wieczorne zajęcie-oglądanie motorów na allegro-jestem zgubiony

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
to ja Cie Reneczku zostawiam Twej ukrytej pasji i zostawiam koleżanke pod Twa opieką(zwłaszcza ze żonka śpi ) a sam robie won do wyra bo jutro rano na uczelnie trzeba iść ;-(
Tak więc dobranoc

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No Dobranoc

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3014
Uu.. Renegat ja wolę nie zaczynać. Wystraczy, że jak jakiś na mieście jedzie to nie odrywam wzroku od niego.

I ja też chyba idę bo jutro na 8 a spałam tylko w dzien troche.

Oraz tak patrzę, że Queblo faktycznie mi nie wierzy (nie zaprzeczał )

Zmieniony przez - MadeByYou w dniu 2008-05-29 02:16:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
siema!
Co slychac? Ania, masz jakis sposob na nauke w nocy? Ja wczoraj probowalem i poleglem kolo 2.30

ale mam za******l nieziemski, nei dosc ze mi dowalaja kola, projekty, to jeszcze w akademcu przygotowanie scenki juwenaliowej

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dominet Bank Ekstraliga

Następny temat

Trening dla żołtodzioba chcącego ruszyc z miejsca

WHEY premium