SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smaki kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3369

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Witam,

do tej pory stosowałem kreatynę Olimp w kapsułkach i bardzo dobrze wchodziła,wyraźny przyrost siły i masy. Ostatnio zakupiłem jabłczan CM3 Treca i nie sądziłem, że kreatyna w pudrze może być taka smaczna. Genialny smak ananasowy.

Stąd moje pytanie czy znacie jakieś inne firmy robiące smakowe kreatyny?( znudziło mi się ciągłe przyjmowanie kapsułek). Zależy mi na monohydracie bo chyba lepiej na mnie działa, a nie doczytałem na stronie Trec-a by mieli ją w jakimś smaku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Activlab robi jabłczan smakowy. Duży wybór smaków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
a coś z monohydratów? Bo mono wydaje mi się skuteczniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
ale jesteście wybredni
5g monohydratu jeszcze musi być smakowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Creacola sobie zamów, tam chyba mono jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mon nie ma smakowych oprócz creacoli chyba, nie wiem czy to robią jeszcze, rozrób sobie mono w soku pomaranczowym i po problemie.
smakową masz creatyne betaalanine
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Creatine_Beta_Alanine-opis28079.html
w smakowcyh tabsach jest jeszcze
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Creatine_Tabs-opis1278.html

No i tu się pomyliłem activlab ma smakowe mono
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Creatine_Powder_Super-opis29609.html

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Kreatyna ma działać a nie smakować. 5g do papy zapić wodą i po krzyku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8281
dokładnie tak, to samo tyczy innych odzywek.Miarka do buzi i się popija ;)

jak pomogłem daj soga :)
----------------------------
http://www.sfd.pl/***_NAJWAŻNIEJSZE_TEMATY_-_PRZECZYTAJ_KONIECZNIE_!_***-t284368.html
------------------------------
Trenuj ponad ból, śmierć bedzie twoim jedynym wybawieniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 370 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12422
Mi akurat tez na poczatku ta z treca smakowala ale po czasie i braniu kilku odzywek naraz smak az odrzucal. Musialem lykac z carbo ananasowym bo inaczej 15 minut chodzilem blisko wc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
no, niektóre mono sa tak ochydne ze nawet z sokiem nie wchodza jak np 7 cos tam, przydaloby sie jakis smak tylko jakos nie ma, wiec trza w kapsulkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
a Activlab firma odzywek nie polecają
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

po siłowni

Następny temat

Beta Alanina

WHEY premium