SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smak SHOTGUNA, POmózcie mi bo ....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
Bo chyba ze sobą skończe. Jadlem rozne ochydne odzywki jak żyje(nawet białko megabola ktore bylo wręcz aż niesprawiedliwe) ale shotguna nie potrafie przełknąc, nie idzie mi no nie idzie, czy moge czegos dodac co nie zepsuje skłądu supla a bedzie lepiej smakowac? Ten posmak cynamonu zbiera mnie od razu na pawia. Niedam rady a drogie to bylo niechce zmarnowac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
jak king, ale ogólnie shotgun to prawdziwe leki szpitalne, te z odpadów ja wypijałem z połową porcji storma i było spoko. Gęste banany, czy inne soki zostaw sobie po treningu do posiłków, bo w mieszaniu z tak skomplikowanym środkiem mogą zaburzyć wchłanianie go i doprowadzić do sraczki, którą i tak może powodować shot sam w sobie. Najlepiej mieszać z ciemnymi naturalnymi sokami, może być nawet taki do rozcieńczania z aronii itp.Też tak piłem i było spox.

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10916
truskawki banan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Kup Sok BANANOWY lum barczewkowy i z nim mieszaj ....Niweluje smak suplementy ...sam ty z CP wyprobowalem ...

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
dorzu carbo do zabbica smaku

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
carbo nic nie da....BO ten smak zabija na odległość ...!!

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
to owoce, soki

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3658
heh mialem ten sam problem na poczatku, praktycznie ze 2 razy prawie wymiotowalem. probowalem z sokiem multiwitamina dalo sie wypic ale bardzo slotkie bylo teraz dodaje do garniera i nawet da sie to pic, a na poczatku myslalem ze to wy***ie, teraz zostalo mi jakie 100g wiec dokoncze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Ja dzisiaj bralem pierwszą dawke... też mnie zbieralo na wymioty ale wytrzymalem:P teraz bede prubował zmieszac to z sokiem jabłkowym moze to cos da:) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Zapodaj z sokiem owocowym w stylu "kubuś" może różnica nie będzie kolosalna ale da sie to znieść.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
Wypilem dzis jedną porcje z Woda Smakową (truskawka) Żywiec. Całkiem nieźle weszło, z kubusiem jest jeszcze lepsze, ale warunek, musi byc zmieszane w mixerze na bardzo jednolitą konsystencję bo kubuś jest bardzo gęsto i robią się kulki Shotguna jesli zmieszamy samą łyżką, i te kulki są w srodku suche więc podczas picia to juz paw murowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Mozesz mieszac banana lub mrozone truskawki mixerem i powinno byc dobrze.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Brać Fat Burners Animala

Następny temat

Przerwa z kreatyną

WHEY premium