SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smaczny gainer jaki posilek przedtreningowy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Witam, mam klopot. Z pewnych powodow moge trenowac tylko zaraz po szkole. Niestety z tego wynika, ze nie mam czasu na zjedzenie pelnowartosciowego posilku. Dlatego poszukuje jakiegos dobrego gainera, ktory moglby mi zastapic ten posilek. Powiem tak... cena nie gra roli-ma byc dobry, bo moje kubki smakowe moga szybko zwrocic ten pokarm-tak bylo z Profi Whey Mass. Czekam na wasze propozycje. Z gory dziekuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4479
mam extra mass'a na sprzedaz jak bys chcial... 2kg/3kg/5kg 70zl/95zl/150zl + KW jbc to gg 5918855
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Mass XXL Treca. A tak swoją drogą to w szkole zabraniają wam jeść normalne posiłki czy co. Jak sie wstydzisz ryz wyciągać to bierz chleb razowy z cyckami z kurczaka

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Mozna tak powiedziec. Robilem tak do tej pory, ale bardzo jest to meczace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przestań z Mass XXL...

Chcesz dobry gainer smakowy? Polecam: Activita Musli Gainer, Sport One Hard Gainer, Dymatize Super Mega Gainer .

Z Polki tylko Activita ma smaki niezłe, reszta tylko US, albo jak lubisz słodkie to Vitalmax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Sport one super hard gainer troche za malo bialka ma chyba-okolo 20g...
Z tych wszystkich wymienionych chyba najlepiej prezentuje sie ten z Dymatize-najwiecej bialka ze wszystkich oraz duzo aminokwasow. I co wybrac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
mi smakuje jeszcze real gains
takie roztopione lody
a extra mass ze sport one?? nie jest drogi a skladowo OK

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Powiedz mi juniorku, jak Ty rozrabiasz tego gainera? Z mlekiem, woda?
Zastanawia mnie dlaczego przy produktach sports one nie ma wypisanej ilosci aminokwasow. Gadalem z Dudkiem to polecal mi Real Gains i chyba wezme...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
ojj tylko woda ale i tak jest bdb mam czekolade generalnie nie lubie odzywek czekoladowych ale ta jest ok
mleka nie pije
jeszcze mam Kaizena bananowego jest slodki mi to akurat nie przeszkadza

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2007-03-12 09:01:42

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
I wlasnie o to mi chodzi. Moj organizm tez nie przepada za mlekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Real gains mialem okazje sprobować truskawkę. I mi zdecydowanie nie podszedł. IMO chemiczny smak strasznie...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Ja mialem kiedys wlasnie taka probke i oddalem bratu... ech...
Moze najpierw kupie tanszy Sports-one? W koncu Saib tak chwali smak ich protein.
Brr nienawidze kupowac!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie ćwicze 2mies. kupiłem kreatyne olimp mega caps 300caps jak dawkować

Następny temat

przerwa w stosowaniu supli ? stosujecie?

WHEY premium