SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skurcze

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem ze potrzeba magnezu, ale czy jak go będzie wystarczjąco to czy skurcze nadal będą mogły sie zdarzać ale rzadziej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
jak jest to objaw braku magnezu czy potasu a uzupelnisz go wyzej wymienionymi srodkami to powinny ustac

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieje. U was skurcze przychodzą nagle i niespodziewanie?? Bo u mnie jak ustawie noge odpowiednio( czasami przypadkiem )Nigdy nie miałem tak że se po prostu gram w piłe albo biegam i mnie skurcz łapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Jak masz niedobór - to jesteś podatniejszy na skurcze. Skurcz sięzawsze może zdażyć - ale jeśli poziom elektrolitów jest w normie to nie powinno ich być. Ja mam problemy z potasem - i wtedy od razu jak się napnę to czuję, że mnie łapią.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
master tez przez jakis czas lapal mnie skurcz za udo przy wyciskaniu ale duzego ciezaru gdzie robilem max 3 ruchy, ale przeszlo i dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc musze uzupełnić diete i zobaczyć co będzie dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy ze skurczu mogą wystąpić jakieś powikłania?? np. podczas skurczu jak sie napina jeszcze samemu mięsień to zaszkodzi to?? I czy te skurcze przychodzą, odchodzą i nie ma po nich śladu?? Bo rozumiem ze mozna przez skurcz jakiś ciężar upuścić na siebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czu dobry trening na plecy

Następny temat

Pas wyszczuplający

WHEY premium