SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skoki narciarskie sezon 2017-18

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Grunt, by nie przegapił tego momentu jak Kowalczyk

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Kowalczyk też miała plan, opuściła większość startów w PS, za cel obrala sobie igrzyska, że nie wyszło to już inna sprawa. Myślę, że należał się jej ten kredyt zaufania za to czego dokonała w przeszłości.

Bardziej bym nie chciał żeby Stoch podzielił los chociażby Abonenena czy Schmitta, ale jak pisałem wyżej nie wydaje mi się żeby do czegoś takiego doszło.


Zmieniony przez - wikt w dniu 2018-03-02 19:40:59

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Kamil jakby brał udział w zupełnie innych zawodach, w pierwszej serii, jak i w drugiej konkurencja nie widziała go na horyzoncie. Po prostu nokaut, weekend zaliczam do udanych, nie mogę się doczekać kolejnych zmagań naszych skoczków.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Dawno nie widziałem takie deklasacji reszty. Super dyspozycję Kamil złapał, mam nadzieję, że jeszcze nas takimi skokami w przeciągu trzech tygodni uraczy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Dominacja Stocha w Lahti i w Lillehammer robi wrażenie. W Oslo pewnie byłoby podobnie gdyby jury się trochę inaczej zachowało. Ogólnie niesamowity sezon, zwycięstwo w TCS, złoto olimpijskie i zapewne kryształowa kula za PŚ.


Zmieniony przez - wikt w dniu 2018-03-14 11:41:13

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
wikt
Dominacja Stocha w Lahti i w Lillehammer robi wrażenie. W Oslo pewnie byłoby podobnie gdyby jury się trochę inaczej zachowało. Ogólnie niesamowity sezon, zwycięstwo w TCS, złoto olimpijskie i zapewne kryształowa kula za PŚ.



Zmieniony przez - wikt w dniu 2018-03-14 11:41:13


no co ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Nie ma przecież przymusu czytania ani pisania tutaj


A już dziś kwalifikacje do konkursy w Trondheim, początek o 17.30 transmisja w Eurosporcie. Na starcie trochę mniej zawodników niż to miało miejsce w poniedziałek.


Zmieniony przez - wikt w dniu 2018-03-14 15:11:24

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Warunki dziś sprzyjały dalekim skokom. Znów Kamil w innej lidze, w obu seriach z obniżonego rozbiegu i kolejne przekonywające zwycięstwo. Teraz czas na loty w Vikersund.

Obiecywałem sobie, że stop póki co z obstawianiem, ale trochę się dziś pobawiłem






W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Graty Wikt, oby tak dalej z tą zielenią na kuponach

Stoszek w formie, wygrywa konkursy jak leci, no i dzisiaj w lotach kwalifikacje też ogarnął

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływanie a budowanie masy

Następny temat

Pchnięcie kulą

WHEY premium