SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skoki narciarskie sezon 2016 - 17

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Szczerze mówiąc zdziwię się mocno jeśli Domen to wygra, to jest jednak 8 skoków, nie ma jeszcze doświadczenia, a różne warunki mogą być

ja bym upatrywał w Tande głównego faworyta, jeśli Stoch ustabilizuje formę i w Oberstdorfie dużo nie straci to może być podium

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Skład Polski na 65. Turniej Czterech Skoczni:
- Kamil Stoch (4. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2016/2017);
- Maciej Kot (6. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2016/2017);
- Dawid Kubacki (16. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2016/2017);
- Piotr Żyła (18. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2016/2017);
- Stefan Hula (25. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2016/2017);
- Klemens Murańka (43. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2016/2017);
- Jan Ziobro

Ziobro po dobrych występach w PK dostaje szansę, ciekawe czy ten skład dotrwa do Bischofshofen, oby

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Mam nadzieje,ze Ziobro ze swoim składem i kapitanem Jarkiem odejdzie w niebyt za 3 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Ja też

Ale może ten drugi Ziobro wstydu nie przyniesie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
no to zaczynamy TCS ,Stoch 2 w kwalifikacjach ,świetnie
Kot tez bardzo dobra dyspozycja i z nadziejami na ten turniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
W miarę równe warunki w dzisiejszych kwalifikacjach, jutro też bym sobie takich życzył.

TCS, pary ko, bardzo to lubię

Te zawody w Oberstdorfie to wg mnie obok Planicy najlepsze pod względem atmosfery, nie organizowane w Polsce


Zmieniony przez - wikt w dniu 2016-12-29 23:51:32

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
Tak jak myślałem DOmen nie wytrzyma ,Kraft ze Stochem będzie toczył bój o wygraną ,po piętach deptać im będą Haybock i Eisenbichler .Do formy powoli wraca chyba Peter Prevc ,moze sie rozkręcic .Oczywiscie brawa dla ZYŁY i KOTA ,niesamowite zawody ,oprawa i pełna widownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Piękny początek roku w wykonaniu naszych skoczków,

z tego co pamiętam Kamilowi zawsze Innsbruck i Bischofshofen odpowiadały,

powinno być dobrze

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
W Całym tym wypaczonym atmosferycznie konkursie ,nasi szczęsliwe .DObrze ze Kamil po upadku w serii próbne na szczęście nie złapał nic poważnego ...
Duet Norweski z dobrze spisującym sie rosjaninem Klimowem wskoczył na pudło
W Bischofschofen będzie ciekawie ,mam nadzieje ,że warunki pozwolą na sprawiedliwą rywalizację ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Też mam taką nadzieję jest w stanie w Bischofschofen to Kamil odrobić.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOTOCROSS 2016

Następny temat

Siatkówka-ból mięśnia naramiennego

WHEY premium