SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skok w dal

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68
Witam!!
Od 3 lat skacze amatorsko w dal. Ale chciałbym zacząc cwiczyc ten sport. Moja życiówka to 6,10m. Nie wiem na jakie partie miesni najbardziej połozyc nacisk na siłowni. Od 2 lat rownież cwicze regolarnie na siłowni. W ławeczce wyciskam ponad 100kg i nie wiem czy to nie bedzie przeszkadzało m w skokach taka masa mięśni. Czy mam przerwac cwiczenia na gorne partie mięśni z zająć sie nogami??

tuba_89

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
zalezy ile wazysz ale sadze ze powinienes sie zapisac do jakiego klubu i zaczac to trenowac ja trenuje 3 lata skok wzyz i sacze w dal 6.20 wiec wedlug mnie ot jest calkiem niezly wynik jak na poczatek :D

skok wzwyz i h*j

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
wyszukiwarka - www.sfd.pl/search.asp

https://www.sfd.pl/temat66587/ - tutaj masz kompedium wiedzy o Skoku w dal by Kejt i na drugiej stronie dolacza sie anferny, poczytaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha

Następny temat

"Ekonomiczne" trasy

WHEY premium