SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklep z suplami Toruń

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2115

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11454
Witam, ostatnio widziałem, że otworzył się nowy sklep z suplami na pl. św. Katarzyny w TRN tam gdzie wędkarski. Był już ktoś tam? Co tam mają dobrego do zaoferowania? Czy w ogóle opłaca się tam iść po jakieś witaminki? Jeśli nie to jaki sklep w Toruniu polecacie?

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
Hej, polecam sklep, mają dobre ceny i zaopatrzenie, Miłosz Przybysz we wszystkim doradzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Jeśli Pan Miłosz prowadzi sklep z odżywkami w taki sam sposób jak dział dla wędkarzy czy militarny to ja serdecznie każdemu odradzam zakup tam czego kolwiek. Zresztą jaką ten człowiek może mieć wiedzę na temat supli... pewnie taka samą jak na temat wędek:D Polecam Ci sklep na podmurnej tam dostaniesz wszystko czego chcesz a obsługa jest w pełni profesjonalna. Pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 134
Z wędkami nie szło to się przebranżowił ;) może i coś ma ale nic o tym nie wie, tak ??? W Toruniu ulica "Suplowa" to podmurna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
nie do końca, ma to i to:D ale nie ma pojęcia w obu tematach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
ogolnie leipej sie dowiedziec na forum co potrebujesz i kupic w necie ;) po 1 taniej po 2 nikt ci na sile nie wcisnie niepotrzebnych rzeczy :D

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
okey, to co najlepsze na spalanie dla dziewczyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Jest dzial o suplementacji tam pytaj , ale podstawa to jest zrownowaznoa dieta a nie zadne spalacze :)

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
Diete mam okey :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Sporo dziewczyn uwaza ze ma ok ale potem w dziale Ladies sa oswiecane ;) Radze tam zajrzec napewno ci pomoga kolezanki z tamtego dzialu :) i w ewentualnie w diecie jak i przy spalaczach ;)

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7487
Najlepszy w Toruniu Władek Woźniak na Podmurnej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ławeczka weidera plus gryf i obciążenie

Następny temat

organizacja zawodow WL w toruniu

WHEY premium