SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skąd się bierze krytyka Olimpu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może tylko z zazdrości bo może nie jest ani przystojnym facetem, może super a nawet te przeciętne laski omijają go z daleka i tak dzień po dniu chodzi sfrustrowane i podłamane biedaczysko a swą złość musi na kimś wyładować tym bardziej, że i odżywkami i to tymi najgorszymi musi się zadowolić... no mówiłem już komuś żeby na forum publiczne nie przenosił swoich przeżyć życiowych bo to nie przystoi kulturalnemu człowiekowi i nie ma nic wspólnego z logiką i może powodować tylko współczucie i litość... no ale to są tylko przypuszczenia choć moim zdaniem bardzo prawdopodobne choć mogę się mylić... ale nie sądzę...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
meteorr co tak na niego najezdzasz? on cos zlego o tobie pisał? wyluzuj troche...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
metełot ojej jak ja ci wspołczuje masz naprawde spore kompleksy wiesz w gdynie otworzyli pszychodznie leczaca z takich objawow jakie ty masz

pozatym naucz sie czytac w koncu napisałem ze nie ktore produkty olimpa sa dobre!!nigdzie nie napisałem ze cały olimp to starata kasy stosuje jego produkty napisałem tez ze nie podoba mi sie kierownioctwo firmy to tez wiec wogole w czym ty nie widzsz nie jasnosci az taki ciemny jestes?

tora dziekuje ale matoł własnie rozpentał booom

Zmieniony przez - SzoHo18 w dniu 2004-08-19 20:44:04

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tora ja na niego nie najeżdżam! Szoho znasz kierownictwo tej firmy? Bierzesz produkty tej firmy jak utrzymujesz a innym mówisz żeby nie kupowali bo wyrzucą pieniądze w błoto, toż to czysta hipokryzja!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Dziwi mnie, że jeszcze nikt z przedstawicieli różnych producentów nie zrozumiał, że walcząc ze wszystkimi, krzycząc na nich, będąc agresywnym, niczego się na formu nie ugra... a to takie banalne

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
hipokryzja? najpierw znajdz znaczenie tego słowa w słowniku


pozatym nie napisałem ze kupujac olimpa wywlasz kase w błoto moiłem o konkretnym produkcie a jezeli ci chodiz o wypowiedz moja przestawionego przez suchego chodziło o hmb wiec juz przestań człowiekczku pozdrawiam


Zmieniony przez - SzoHo18 w dniu 2004-08-19 21:06:34

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2201
Czytajac ten i wiele innych tematow jestem tego samego zdania co suchy, kiedy napisal do szoha, ze nie odpowiada konkretnie na temat, to jest przeklenstwem tego forum- nabijanie sie z kogos, nieprecyzyjne rady, klotnie... forum takie jak to powinno dzialac sprawnie, suchy podjal bardzo ciekawy temat, za co dostal soga ode mnie zreszta, ale widze, ze wiele osob nie napisze nic konkretnego na ten temat tylko rzuca obelgami do autora postu. Moim zdaniem ciezko jest oceniac firme pod kazdym wzgledem... testujac odzywki na sobie mozemy trafic na gorszy produkt w danej serii, to takie wpadki sie zdarzaja, wtedy nasza opinia jest negatywna, natomiast ten sam produkt na kogos innego zadziala wysmienicie... tak wiec stwierdzilem, ze wszelkie produkty nalezy testowac na samym sobie, ja wiem, ze kreatyna (mono) na mnie w ogole nie dziala, zamierzam sprobowac cell pumpa, czy pomoze ? - nie wiem... moze nie bede juz sobie zawracal glowy odzywkami, z obserwacji mojego kolegi stwierdzilem, ze jemu nigdy nie beda potrzebne odzywki, chlopak ma taka krzepe, ze niektorym tak nie idzie po koksie... wydaje mi sie, ze w tej chwili producenci odzywek nie przywiazuja uwagi na tyle, zeby te produkty byly idealnie skomponowane i dopracowane... to tak jak z butami nawet firmowymi, mozesz kupic NIKE i trafi ci sie taka para, ze Chinczyk ktory je robil mial zly dzien i odpie... robote i buty po tygodniu beda do wyrzucenia... jeszcze raz uznanie dla SUCHEGO

ciezka sprawa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
eot i tyle poczytajcie wiecej artykułow i sami zobaczycie

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja kiedys dobrze uroslem na kredce z olimpu bez diety... nie wypowiadam sie na ten temat. jezeli towar jest dobry to nie trzeba go reklamowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1592
haha a ja miałem dzis ładna rozmowe z gosciem w sporotwym jak kupowałem CARBO OLIMPA . Chwalił olimpa za to ze dostał teraz te rózne certyfikaty. kreatyna Olimpa dostała jakis certyfikat jakosci amerykańśki i takie rózne bajery. Praktycznie juz kazdy pordukt cos tam ma. I mówił ze z wypowidzi klijentów OLimp ogólnie jest dobry! Mówił ze kiedys narzekali bardzo jak zaczał sprzedawac w tym sklepie. Bo niby był akies złe serie nie dobry w smaku itp. ALe mówi ze sie zmieniło wsystko na dobre !
ALe myśle tak jak inni ze suple trzeba sprawdzac na sobie na kazdego inaczej działaja !

God dammit !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CARBO jakie firmy :D ??

Następny temat

JOHIMBINUM D-4 co sadzicie?

WHEY premium