SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia = gra

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
dokladnie moj ziomu z 1klanu diablo 2 ktory prowadzil nie jaki Ciffer- pozdrawiam ile my wtedy lat mielismy? 14? 15? hyh jak to zlecialo...

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Jak endo mają siłę to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no maja maja to idealny typ ciezarowca, tak jak w niktorych grach np orc to idealny typ tanka

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2013
ja kiedys porownywałem siłownie do szachow

ja gram białymi pionkami a moje ciało czarnymi......nigdy nie wygrałem.

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
glupie porownanie

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
seba_kzn ja też kiedyś miałem takie jazdy ale chwalic sie publicznie nie bede czasami mam masakryczne sny ale to nie dział na to ..
co do gierek ze zdobywaniem doświadczenia to też kiedys porownywalem sobie tak silke- dziwne ze akurat lubie to i to najlepszy jest gothic2 albo enemy territory(tam sie gra zaczyna dopiero jak sie dostanie majora ojjdawno juz w to nie grałem a szkoda)
tak apropo to cos chyba w tym jest że gry wypaczają psyche...
....


..Dobra zapodam wam jedną jazde czasami se mysle o zyciu po smierci jak to jest czy zeczywiscie jest wieczne a jeśli tak to lepiej żeby było wieczne czy lepiej żeby go wogóle nie było,... bo jak se myśle że wieczne to mi sie słabo robi.. nie wiem czemu.. nie moge sie jakos z tym pogoddzic.. ze nigdy to sie wszystko nie skonczy

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no wlasnie- w sumie nic nie wymyslisz no bo niby jak? - no chyba ze zaczniesz wierzyc w jakas "wiare" wiec lepiej nie zaprzatac sobie tym glowy

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
W Enemy właśnie pogrywam - za***ista gierka A do diablo 2 zapraszam po resecie laddera umiem dupować ^^

PS: Bardzo mi sie spodobało to porównanie silowni z mmorg ;D Teraz będe starej mówił ze ide na siłke pare lvli zdobyć

Zmieniony przez - A_mOn w dniu 2006-07-20 22:19:57

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
umnie levele to cm w łapie ew. przyrost wagi xD

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ja zbieram itemy jak bede mial metke to lvl przyjda z czasem

ps koxy=cheterzy?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

manieczki

Następny temat

Polecam Metke tajlandską:D

WHEY premium