SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia w nieogrzewanym garażu - wasze uwagi :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2174
no ja dzisiejszy trening przesuwam na jutro bo z tego co widze to od jutra juz ma byc tylko -7 stopni a w kolejnych dniach jeszcze mniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
A ja idę dziś. W dupie mam mróz. Nie ćwiczę od dziś w takich warunkach więc dla mnie to normalka.


40 kilomertów to nie daleko

40 stopni mrozu to nie mróz

40% to nie wódka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2174
hehe jednak bylem - prawie 1,5 godziny cwiczylem i nie bylo zle :) takze widze zaden mroz nie jest straszny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
ja tez cwicze w garazu i mialem dzisiaj taki hardcore ze mi reka do sztangi przymarzla.... bolalo jak cholera

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
ja wkoncu cwicyzlem dzisiaj na dworze przy -26 st.sam nieiwem czy mi to wyjdzie na zdrowie ale chcialem zobaczyc czy dam rade.i niebylo tak zle,ale wydaje mi sie ze tutaj dobra rozgrzewka kilkunastominutowa ,ktora robilem przy mrozie okolo -10 st(no i oczywisice zawsze) moze tylko zaszkodizc bo gdy sie spoci to jest jeszcze zimniej.wiec niema co z tym przeadzac.ciekawe jak jutro bedzie...

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11231
wpadnijcie do Gliwic na silownie leśną to zobaczycie co to zimno.a wiec silownia znajduje się w lesie, czy snieg ,deszcz ,upał zawsze conajmniej kilka osób tam ćwiczy.fajnie sie ćwiczy tylko ze dzisiaj np musialem zalozyc 3 bluzy i cwiczyc w czapce i szaliku.ogolnie jest lajtowo tylko tzeba krotkie przerwy robic i czasami sztangi przymarzaja

>>Co ty se myślisz ,że ja se myśle to co se myślisz??<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2174
ronnie10 - ozesz to ciekawe co napisales :)
zrob jakies zdjecie - napewno to swietnie wyglada
jestescie inną odmianą morsów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
no to sie dolaczam bo ja tez nie mam za cieplo na silce . Mrozik mam niezly bo mi woda w butelce zamarzla . Ale od dzisiaj stoi tam piecyk .

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5114
tomot co do wódki sie zgadzam A!! Arnold też jak ćwiczył to mu ręce przymarzały do gryfu Łącze sie z wami, pare razy ćwiczyłem w kurtce... ale tak ogólnie to spoko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
wczoraj jak cwiczylem w samej bluzie przy -15 to byl lajcik w porownaniu do poprzedniego dnia kiedy bylo -26.teraz juz wiem ze nic mnie niepowstrzyma

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

90kg na klate-czy nie za mało??

Następny temat

Nice movie ;-)

WHEY premium