SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia vs szkoła - problem :/

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
wyrażam je na podstawie ze FU nie zna mojej całej sytuacji,tak jak nikt z tego forum i mówi ze jestem po***em ale cóż to jego zdanie i je uszanujmy :-]

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
mjś-ja gdzies chyba widziałem ta Pania na zdjeciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
przeciez opisales sytuacje
zrezygnowales ze szkoly zeby chodzic na silownie
jestes po***em
bo jedno drugiego nie wyklucza

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
podaj mi to zdanie w którym napisane jest ze zrezygnowałem ze szkoły,a to ze poświęciłem szkole dla siłki to takie ******lenie o szopenie.nie chce mi sie drązyć tego tematu,skoro dla ciebie jestem po***em ok uznam to za komplement

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ze poświęciłem siłke dla szkoły to takie ******lenie o szopenie

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
no a pojscie do zawodowki w sytuacji gdzie MIALO SIĘ szansę (tak czas przeszly) pojscia do techinkum nie znaczy rezygnacji z edukacji?
wiem jak wyglada zawodowka i co o niej sadza nauczyciele i jak wyglada nauka w zawodowce
a znam nawet baranow co nie przeszli klasy w zawodowce co dla mnie jest poprostu mistrzostwem swiata

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dla mnie to moze nawet koles skoncyc na podstawówce, niech kazdy robi to co chce i kazdy dokonuje swojego indiwidualnego wyboru, a nam wszytkim**** do tego, co mnie interesuje co on / ona bdzie robic w zyciu co ja ksiazki pisze? np kubica tez jakos nie jest wykształcony i zobaczcie jak sie wyija wiem ze to 1 na milion ale w takie idealy tez czasami warto wierzyc:), kto wie moze nasz kolega z forum bedzie kiedys zawodowcem i wtedy wroci na forum i nas zmiażdzy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
"chcem zostać strażakiem :D zawsze mnie ten zawód rajcował a do jego uprawiania nietzreba być chyba geniuszem :]"-- geniuszem nie trzeba ale trzeba miec duze placy w strazy bo inaczej dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
"geniuszem nie trzeba ale trzeba miec duze placy w strazy bo inaczej dupa"

Tak sie sklada ze moj szfagier jest zastępca dowódzcy zmiany i nawet jakbym juz miał ukończone wszystkie szkoły(po zawie tech. uzupełniające) to i tak bym nie chciał w straży pracować,nie wiem czemu ,jakby oczywiscie mnie tam jakoś szfagier wkręcił,na razie wystarczy mi tam chodzić tylko na siłke

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
siwyhahahhah chyba chlopcze troszke wkrecasz w zawodówce lekcje od 8 do 14 hmmm cos chyba troche krócej a zreszta nie wiem bo nie chodziałem %_)

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalanie kalori

Następny temat

czy tak bedzie dobrze??

WHEY premium