SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia na Olimpii

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Czy ktoś coś o tym wie... bo podobno chodza słuchy ze tam jest siłka tylko nie wiem jak to wyglada...jaka atmosfera i jak z $ ??
Ps. Chodzi mi o ta Olimpie na koło ronda Przybyszewskiego. Pozdrawiam

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Widze ze nikomu raczej sie nie pali aby odp. wiec może spytam innaczej czy ktos zna siłownie za 35-40 zł dzielnice łazarz,grunwald,jerzyce i ewentualnie górczyn i prosił bym o napisanie tylko jak tam wyglada z kulturka. Za konkretne odp. Sog

Zmieniony przez - T-FIGHTER w dniu 2006-11-04 14:51:07

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 908
Wiec tak najlepsza siłownia w jest na Grunwaldzkiej - Taurus ( w tych barakach niedaleko r.Przybyszewskiego karnet kosztuje 70 zl w tym 6dni w tyg otwart sauna gratis sprzetu jest duzo ludzie mili atmosfera jest super ! w Olimpi jest Silowni karnet rzeczywiscie jest tani jak ja chodzilem to 40 zl silka jest mala w 2 pomieszczeniach w jednym sa atlasy a w 2 wolne ciezary jak ja chodizlem to bylo wiekszosc Judoków , Zapraszam do Taurusa !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Dzieki za odp...hmmm ale u mnie krucho z kasą. No chyba ze postaram sie załatwic to 30 zł wiecej w kazdym razie jeszcze raz thx :)

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Wiem,ze jest silownia na Lukaszewicza(przy Rynku Lazarskim).Ale nie wiem ile kosztuje karnet i nie wiem,jak atmosfera.
Na Ratajach jest fajna na os.Piastowskim Atalanta.Karnet dla mezczyzn - 65 zl. Wstep 6 dni w tygodniu, 5 opalanie gratis.Instruktor w poniedzialki od poludnia.Atmosfera bardzo przyjemna!!! Ale to pewnie za daleko,hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 908
Danutha Sklep z odzywkiami ale który ,, ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Panorama
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

judoge do bjj musze kupic w poznaniu

Następny temat

Siłownie w Koninie

WHEY premium