SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia "HULK"Poznan

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127602

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
może wózek widłowy tam wtaszczą i przewiozą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1015
dokladnie na bank beda cos kombinowac... ;) komu by sie chcialo to taszczyc ;)

ostry trening czyni mistrza...chemia czyni cuda :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 343
no w sumie racja :) też tak uważam i równocześnie cieszę się, że będzie bezproblemowo można kontynuować treningi ;D ktoś jutro koło 11?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1015
e soboty nie chodze;)

ostry trening czyni mistrza...chemia czyni cuda :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 343
czasowo nie wyrobiłem na 11 dzisiaj, więc byłem później, czyli po 13. To co tam się działo- masakra! ;) 25 chłopa (liczyłem!)! Już sobie powiedziałem, że nigdy więcej o tej godzinie... normalnie szok!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1015
hehehehe sporo, nie widizalem nigdy takiej frekwencji z 10 12 osob max chyba :P ja chodze jak narazie pn wt czw pt ok 11:30 ;)

ostry trening czyni mistrza...chemia czyni cuda :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
Witam wszystkich. Mam prosbe. W zwiazku ze niedlugo bede mieszkancem Poznania szukalem odpowiedniej silowni i widze ze najwiekszym autorytetem cieszy sie HULK. Moglby ktos wrzucic aktualne fotki wnetrza jezeli ktos posiada? Pozdrawiam i do zobaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 343
roberto80
zapraszam na: www.hulk.com.pl
tam masz aktualne fotki w galerii.
jak już zapewne przeczytałeś na forum od lutego szykuje się remoncik wiec siłownia będzie w innym pomieszczeniu ale sprzętowo nie powinno być żadnych ubytków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 343
torpeda222
szczerze mówiąc to już któryś raz się z tym spotkałem, z tym ze pierwszy raz w sobotę i to w porze powiedzmy "obiadowej". Zazwyczaj w poniedziałki późniejszym popołudniem jest sporo ćwiczących... Dlatego staram się omijać te godziny, a nawet czasem i nie bywam w ogóle w poniedziałki :) obecnie chodzę wt śr pt sob (ewentualnie poniedziałek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1015
marcin
a mozesz jakas fotke swoja wrzucic bo nie wiem o kogo chodzi hehe

ostry trening czyni mistrza...chemia czyni cuda :]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JUDO W POZNANIU

Następny temat

Test :-)

WHEY premium