SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia "HULK"Poznan

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127204

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
Jak wyglądają zajęcia boksu? Ile trwają ile kosztują , jak wygląda liczebnośc grupy? czy są jacyś początkujący?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Hej, jestem zainteresowana siłownia HULK, ale nie chciałabym iść sama, szukam towarzyszki. Może ktoś ma taki sam problem, we dwie zawsze raźniej, pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157
Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie maszyny znajdują się w Hulku oraz w jakim są stanie. Prosiłbym o opinie osób uczeszczających obecnie lub nie tak dawno na ta mordownie.

Pozdrowiam

Zmieniony przez - dmk w dniu 2013-01-10 21:43:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 866
Również proszę o opinie jestem początkującym dużo nie wymagam

Żeby mieć dużego bicka, musisz trenować bicka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
Witam. Obecnie uczęszczam na silke w FF green p. Hulka mam blizej chetnie bym sie przepisal.Moje pytanie jest takie. W ff mam za 145 zl dostep nieograniczony do wszystkich maszyn do aerobow i silowych oraz sałny. Jak wyglada to w hulku? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
No tak, byłem na tej stronie i własnie dlatego pytam, tam jest wszystko jakby osobno.... I wychodzi ze za 80 zł mam tylko sztangi do dyspozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
idż osobiście i zobacz. jak jesteś przyzwyczajony do siłowni typu FF to w hulku będzie trudno ci się odnaleść. z cardio mają4bieżnie w tym jedna nowa. klamotów dużo wyciągi takie se i stere maszyny. sałna tylko latem jak na dworze 30stopni wszystko w jednej sali. osobna sala jest na sztuki walki i inne fitnesy

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
Ooo dzieki o to mi chodzilo. Wiec pozostane w ff. Juzmialem problem kiedy przeniosłem sie z wiekszej sali w kinepolis do grean poita... Im mniej sprzetu tym dłuższe kolejki do niego... Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JUDO W POZNANIU

Następny temat

Test :-)

WHEY premium