SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Fotki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
gothmori09 autor pytał się o sprzęt tylko w innym temacie https://www.sfd.pl/MOJA_SIŁOWNIA-t788163.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 608
tak pytałem się i były różne opinie kupiłem tą na próbę i jak na razie wydaje się stabilna wiadomo, że za tą cenę nie dorówna sprzętu o wartości 1500-2000zł.
jutro lub w wtorek zamawiam 100kg nakładu żeliwnego.

ĆWICZĘ BO SPRAWIA MI TO PRZYJEMNOŚĆ !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
no i dobrze :)

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8648
100kg zeliwa pewnie ok 500zl tak ? to kup jeszcze ławke ze stojakami marbo za ok 500zl i wtedy bedzie naprawde fajnie ;)

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
100kg obciążenia to dobrze
a co do ławki to teraz niech ćwiczy na tej co ma a za jakiś czas kupi lepszą na tej też przecież można sam przez jakiś czas ćwiczyłem na podobnym sprzęcie i nie było tak żle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 608
piona94, no ok. tyle ;P ale żeliwo będzie zawsze dobre czy będę miał tą ławeczkę czy marbo lub keltona. Dokładnie na tej poćwiczę trochę podrobię a jak już będzie sie sypała to kupie marbo lub keltona sprzęt.
Wczoraj pierwszy trening zaliczony i zakwasy są.

ĆWICZĘ BO SPRAWIA MI TO PRZYJEMNOŚĆ !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Chyba ze po miesiacu zrezygnujesz tak jak napisales wczesniej To jest sport dla cieprliwych ludzi

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4810
Na siłowni kumpla połowa obciążenia to dobre żelazo a połowa to dokładnine takie krążki plastikowe wypełnione masą bitumiczną. Mamy tego 75 kilo. Jedynym problemem jest założenie konkretnego ciężaru na hantelki-niewiele się zmieści. Co do sztangi to mamy taką że trzeba by ze 200 kilo cisnąć(zakładając że mamy jeszcze 75 kg żelaza) więc problemu nie ma.
Po kilku miesiącach faktycznie pękł jeden wokół otworu i zaczęła się wysypywać masa. Dlatego od razu oklej te obciążenia taśmą klejącą naprawczą (taka srebrna zbrojona, naprawdę mocna) - wokół otworu na gryf (otwór w tych krążkach ma nietypową większą średnicę niższtangi rekreacyjne więc problemu nie będzie jeśli starannie okleisz) oraz wokół krawędzi. My tak zrobiliśmy i następny rok wytrzymały bez problemu. Myślę że tak to wytrzyma lata, a najważniejsze to zacząć.
Pozdro i nie zniechęcaj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1010 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 608
MatiAu, no tak zrobię ta taśma bardzo mocna dzięki za pomysł
Semirsocho, dobre xd

Jutro następny trening zobaczymy co pokaże .

ĆWICZĘ BO SPRAWIA MI TO PRZYJEMNOŚĆ !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasza Siłownia

Następny temat

Pytanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

forma lato