SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła ciosu i szybkość ciosu - pytanie do MARIO

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
np. Rafałowi Simonidesowi , wysłałem "zestaw 4 poręcz" , przeze mnie zaprojektowanych "do ćwiczeń statycznych"

przepraszam, ale , może powiem tak "to było 20 lat temu, a ja się dużo nauczyłem i wiem co mówię"

tak powiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo coś takiego "kreatyna" , bez TCM 1100 , np. pracować w Amazonie się nie da

8 godzin, 60 przedmiotów na godzinę "musisz umieścić w jednym binie"

no to - to jest doświadczenie. "trening jest lepszy" , może jest , a może nie jest

dzisiaj, zjadłem najpierw 10 kreatyn, za jednym razem, potem z 7 i potem jeszce z 6 następnych
nie powiem żebym czuł się zdrowo , ale "to jest pewne , dużo jesz, wspomagaj spalanie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i idę, i słyszę takie coś (Rumunia jest 2gą stolicą kick boxingu w europie)

Gośc 1 : "cipciu, ciorbu, noi moci"
Gość 2 : "numere, nueli, nuarceni"
Gość 1 : "numa, neri , elanesci"

myślę "Rumuni"
podchodzę, i co słyszę , "nagle zaczęli rozmawiać normalnie, po polsku,

a ja nie znam, w tym mieście "ludzi którzy znają rumuński na tyle żeby mówić płynnie. zresztą rumuński brzmi "po włosku" jak się słucha.

więc ? o co chodzi ?

po prostu - tak jest "kolesie , udają , że cię nie znają, że oni skąd inąnd, że oni mają własne słowa i słówka

niech każdy osądzi sam, co to jest "takie gadanie niby w innym języku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muszę wpisać wiadomość jeszcze raz , bo się nie wysłała

więc, dzisiaj, szedłem ulicą i słyszę takie coś (Rumunia jest 2gą w europie stolicą kickboxingu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gość 1 : "cipciu, ciorbu, cionate"
Gość 2 : "nuele, numele, namelici"
Gość 3 : "nimici, nimare, elenumare"


myślę "Rumuni" więc podchodzę i "oni zaczynają normalnie rozmawiać po polsku"

zresztą nie znam w tym mieście nikogo, kto potrafi rozmawiać , nawet płynnie, w tym języku "płynny rumuński przypomina Włoski, tak bardzo że nie daje się odczuć różnicy"


a to znaczy :
"żeton, koleś, któryś, "nie ma tego"
"coś, Imię, nie rozumiem"
"nic, niczego, ona nie ma "mare"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening kosztuje. płacisz trenerowi dużo - dużo cię uczy

"nie każdego stać , więc, prędzej , rok na taekwondo, rok na judo, rok na aikido albo muay thai

można się czegoś też nauczyć na Baguazhang,

3 razy w tygodniu, 2 minuty, przez 9 miesięcy "na urządzeniu do rozciągania za 70 zł - i zrobisz szpagat

"w pozycji pionowej, dolna partia mięśni ud - za mocno pracuje i nie będzie efektu. fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"chomik"

"nie chcę się bić" "czyli - chomik ? Can Shu? mały szczur ?

"nie, chomik nie.."

"chomik ! masz ! chomik ! cios - chomik !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie lubię sie przemądrzać, ale dobra :

masz :
- małpi brzuch (czyli powiedzmy, jesteś gruby)
- możesz mieć "pięść pionową" (kopytko dzika - zwane żółwikiem), "szpon orła (dwa palce wskazujące), "wąską pięść pod kątem" (lwia łapa), "pięść nie zaciśniętą" (chwyt tygrysa) , "pięść, zaciśńiętą, z dwoma głównymi palcami" (zewnętrzny chwyt)

itd itd

a to dopiero "początek bloków" - bloki są , ogólnie mówiąc "na zewnątrz" (w wing chun), i "na 4 bloki zewnętrzne" (podstawowa sekwencja Wing Chun), masz 1 blok wewnętrzny, który prowadzi ręce do "obu pięści na biodrach"


i to jest "w grze Tekken 4", którą lokalni mistrzowie przystosowali sobie do "taekwondo". jak również "jakieś super egzotyczne kopy, których w taekwondo nie ma

potem idziesz na trening, a gość ci pokazuje "kopy z tekkena" - których treneiro wcale go nie nauczył..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc włączasz "Virtua Fighter 4" i czytasz "Kage, po tym jak nie wygrał poprzedniego turnieju, postanowił zdobyć nowe części, dla swojej matki, którą Dural-Elemental ... i zachorowała"

albo "Jeffrey (ten czarny, co ma helikopter i jacht), wygrał poprzedni turniej ... (i teraz jest bogaty, czy coś)

i patrzysz "robią salta w tył (przewroty)" ,

oglądasz film kung fu i chińczycy ci mówią "te salta, przewroty w tył (na ręce) to jest Taekwondo"

więc, idziesz na trening, i się okazuje "że koleś który pokazuje 360 , takie jak Demetrious, tych salt do tyłu nie umi

coś tu jest nie tak.

tekken był tani. virtua kosztowała 300. chyba nie kupili Virtuy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
komunikat ITaekwondoFederation ""dzięki lokalnemu trenerowi, specjaliści od sztuk walki opracowali system "zaburzeń" :

- 1 Sudak (problemy, wątpliwości)
- 2 Sudaki (zaburzenia)
- 5 Sudaków (poważne zaburzenia)
- 10 sudaków (wizje)
- 50 sudaków (sny na jawie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój "COME BACK" czyli okres przygotowawczy GISZMANA

Następny temat

JaBi - jabolcokk Cel: Forma na DEBIUTY 2012

WHEY premium