SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shogun vs Fedor - dywagacje!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Fightfearzawsze potrafilem byc obiektywny i teraz tez jestem
imo sho z fedorem moze przegrac tylko przec "przypadkowe" KO
sho czesto otrzymuje ciosy jak "idzie na wymiane" i imo najprawdopodobniej tylko to mogloby go zgubic. poza tym uwazam ze sho jest na rowni jesli nie lepszy od fedora a na pewno lepszy od crocopa z ktorym swoja droga imo tez mogl by przegrac tylko przez nadzianie sie na cios w rakcie swojego ataku.

Fightfear Nie jestes obiektywny. :-%

Shogun vs Cro Cop 5 % szans (lucky shot, jakies fartowne sprowadzenie w glebe)

Shogun vs Fedor 1 % szans
Całkowity brak atutów w rękach shoguna w tej walce.
-problem wagowy
-dużo mniejsza siła
-dużo gorsza stójka (technika)
-Bardzo Łatwe sprowadzenie shoguna do parteru (dla fedora)

Nie chciałbym widziec Shoguna w walce z żadnym z tych 2 fighterow bo było by to dla mnie (jako fana) ekstremalnie przykre patrzeć jak shogun dostaje baty w 1 rundzie.


Ps: Marian respect za sympatie do Holyfielda

Zmieniony przez - Nezz w dniu 2007-03-01 16:34:31

Lepiej umrzec stojac niz zyc na kolanach.
Jezdzcy apokalipsy zawsze wierni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 563 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
nezz - bardzo nie lubie jak ktos mi mowi cos takiego. nie jestes w mojej glowie i nie wiesz czy jestem obiektywny. mozesz sadzic ze nie jestem ale z cala pewnoscia nie powinienes pisac ze nie jestem bo nie mozesz tego wiedziec.
jestem scislowcem i nie lubie nie logicznych, nie prawdziwych itp. wypowiedzi

jesli to "" mialo znaczyc ze nie mowisz calkiem serio czy cos w tym stylu to sorry ze sie czepiam ale nie bylem pewien bo buzke dales po "fightfear" a nie po "nie jestes obiektywny" wiec wygladalo jakbys sie nabijal ze mnie a nie sugerowal zeby to co piszesz traktowac z przymrozeniem oka

peace

EDIT: nie zauwazylem drugiej buzki po "nie jestes obiektywny" bo sie nie wyswitla jako buzka tylko jako text.
my foult - zamykam sie

Zmieniony przez - fightfear w dniu 2007-03-01 20:34:52

"srali muchy bedzie wiosna" - moj stary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 918
Fightfear, nie jesteś obiektywny. Jesteś w swojej wypowiedzi bardzo subiektywny. Naprawdę. Ale obiektywizmu nie da się osiągnąć, więc to nic takiego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 563 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
jestes psychologiem? znasz mnie? jakies podstawy zeby tak twierdzic?
nie pisz prosze w ten sposob to brak szacunku.
mozna bylo napisac : uwazam ze nie jestes obiektywny (albo imo, albo sodze itp)
inaczej twoja wypowiedz jest bezsensu bo nie mozesz tego wiedziec

"srali muchy bedzie wiosna" - moj stary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Nie chciałem nikogo obrazić... Wyraziłem tylko swoje zdanie a początek jest z przymrużeniem oka i nie miał na celu bycia inwektywą co do ciebie Fighfear !

Lepiej umrzec stojac niz zyc na kolanach.
Jezdzcy apokalipsy zawsze wierni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 918
Och jestem w stanie to ocenić i tyle. Tak jak każdy czytelnik. No więc, moim zdaniem jesteś subiektywny. A jak piszesz "in my opinion" to też jesteś obiektywny? Ale już się nie kłóćmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2326
Mysle ze Fedor zjadlby Szoguna ale i tak nie bedzie takiej walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 918
Jutro na pewno nie, ale im więcej o tem myślę, tem więcej jestem przekonany, że jeśli Fiodor utrzyma się na topie, a Shogun będzie dalej tak wymiatał, to pod koniec tego roku, albo jakoś w przyszłym jest bardzo realna. Tak mi się wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5258
Fightfear "zawsze potrafilem byc obiektywny i teraz tez jestem
imo sho z fedorem moze przegrac tylko przec "przypadkowe" KO
sho czesto otrzymuje ciosy jak "idzie na wymiane" i imo najprawdopodobniej tylko to mogloby go zgubic. poza tym uwazam ze sho jest na rowni jesli nie lepszy od fedora a na pewno lepszy od crocopa z ktorym swoja droga imo tez mogl by przegrac tylko przez nadzianie sie na cios w rakcie swojego ataku."

"jesli nie lepszy od fedora"- ok, ale w czym? w parterze?

od mirka zgoda ma lepszy parter ale nie od fiodora
Uwielbiam shoguna za to jak walczy i jak sie zachowuje ale trzezwo patrzac na dzien dzisiejszy nie zagrozilby fiodorowi, ani mirkowi (chyba ze cudem udaloby mu sie sprowadzic go do parteru)

*ZABIJAĆ ABY ŻYĆ*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4031
Shogun >> Cro Cop?? ludzie (czyli Fightfear) opamietaj sie.. Crocop zlalby Shoguna w stojce i to bardzo szybko.. w sprowadzeniu nawet nie ma mowy...

Ferod rowniez lepsza stojka.. pozatym Ciezko go na plecy sprowadzic... ze swoim G&P tez Sho szybko by skonczyl...

grappling jest moim berlem, parter moja korona

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Post-Pride 33 - Sakakibara talk

Następny temat

Full Contact Prestige

WHEY premium