SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shock + Storm... a później?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3168
7 tygodni szybko zleciało i chce się zarzucić coś później ;)
Dużo osób w przerwach pomiędzy cyklami kreatynowymi zjada boostery testosteronu i ja również planuję tak zrobić. I żeby zrobić to mądrze mam do Was dobrzy ludzie pytanko i prośbę o radę.
Przeczytałem pierwsze posty z tego tematu https://www.sfd.pl/***_Hardkorowy__NIEHORMONALNY__zestaw_suplementów!-t638787.html i wszystko mniej więcej rozumiem ;)

Złotówki powoli się kończą więc polecę tak:

->Opcja numer 1 (absolutne minimum a tym samym podstawa!):
BOOSTER TESTOSTERONU+INHIBITOR AROMATAZY!

To jest minimum z minimum na czym ma opierac się każdy zestaw!!
Na tym masz się skupic-wzrost poziomu testosteronu w Twoim organizmie.
Uzyskasz to wlasnie dzieki polaczeniu tych dwóch suplementów.

Jak rozplanowac cykl:

Dzien 1-10: BOOSTER TESTOSTERONU
Dzien 11-35: BOOSTER TESTOSTERONU + INHIBITOR AROMATAZY
Dzien 36-40: INHIBITOR AROMATAZY


Mam już Novedex XT z nowej serii ale jest to IA więc najpierw wypadałoby ten testosteron czymś podbić. Wybór padł na HiTec BLACK DEVIL wydaję mi się że powinien zadziałać, taką mam przynajmniej nadzieję.
Zostało mi Shock'a na jakies 2 tygodnie więc dołączę go w środku cyklu, do tego białko i bcaa.
Czytałem gdzieś żeby w ostatnim tygodniu Novedexu dodać np. ActivLab - Tribuactive B6 i szamać go jeszcze przez 3 tygodnie, tak zrobię.

Ma to sens, jak myślicie?


...celem jest oczywiście siłaaa ;)

Zmieniony przez - niekumaty w dniu 2013-03-01 01:40:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A masz obniżony poziom testosteronu?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ma sens

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3168
Dzięki Panowie za odzew :)

Powiedzcie mi jeszcze jedno. Cykl trwa i będzie wyglądał tak:

1 tydzień Black Devil od HiTec 8 kapsów dziennie( 4 na czczo i 4 przed snem)
2 i 3 tydzień BD x8 i Novedex x2
4 tydzień BD x8 Novedex x3
5 i 6 tydzień Novedex x3
7 tydzień Novedex x2
8 tydzień Novedex x2 i ActivLab Tribuactive B6 (lub TREC Tribulon)
9,10 i 11 tydzień Tribuactive / Tribulon

W sumie 11 tygodni. Nie przydługo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
nie, moze tak byc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3168
Wielkie dzięki za pomoc. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3168
Mam jeszcze jedno pytanie, ale tym razem z nieco innej beczki.

Lece wyżej opisanym cyklem 3 tydzień i widać suplementacja działa. Regeneracja świetna, siła też troszeczkę jakby do przodu i przede wszystkim wyraźna poprawa sylwetki, praktycznie od samego początku. W pasie mniej, łapka solidniejsza i cyc jakiś bardziej wyeksponowany i nabity, ale...

Dziś mi się rzuciło w oczy, że coś mi się dzieje z sutkami. Mianowicie brodawki zrobiły się jakby większe i pełniejsze. Sutek zawsze był miętki i stożkowaty, ale teraz wyglądają jakby były spuchnięte albo od środka wypełnione.

Tragedii nie ma, ale widzę że coś się dzieje dlatego pytam.
Czy to powiedzmy "normalne"? Będzie się powiększać, jak to zatrzymać, to źle, bardzo źle, bez znaczenia, o co w ogóle chodzi?

Prośba, jak ktoś coś wie to niech się wypowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Może gino, pocztaj coś w necie o tym.

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3168
Czytałem, czytałem.
No u mnie pełen spokój, nie ma gimnazjalnej paniki "mam gino/lipo pomocy, ratujcie!!" ;) Ale widzę, że jest jakaś reakcja dlatego poruszyłem ten wątek. Różni ludzie różne środki brali i może ktoś się spotkał z taka reakcją na ww. suple.

Panikować zacznę jak zaczną swędzieć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Ja tam mam swoje zdanie co do tych bósteruff teścia , ZMA itp... Skocz z tym do lekarza i będzie z dyńki.

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3168
Podbije temat do góry.
Paru poprzednich postów proszę nie brać pod uwagę bo to jakaś paranoja

Mam pytanie.
Suplementacja działa, zaczynam właśnie drugą puchę Novedexu i widzę, że pomimo treningu i diety na mase fat ładnie spada. I tu moja kolejna dziewczęca rozterka, mianowicie czy da rade jednocześnie robić mase i gubić tłuszcz? No widocznie się da ;)

A gdybym dozucił aeroby po siłowym mógłbym jednocześnie budując masę gubić jeszcze więcej tłuszczu?

Oczywiście planuję wrzucić jakiś dobry antykatabolik albo przynajmniej BCAA.

Poranki wyglądałyby tak:
ryż/makaron + pierś/chude mięso + jakieś warzywo
po ~1,5h Shock Terapy, siłownia
BCAA 10g i po 15-20min truchcik, delikatnie 20min+
BCAA 10g i shake. mleko, banan, rodzynki, otręby, owsianka, twaróg
po ~1,5h normalny posiłek

Da rade robiąc mase gubić w ten sposób tłuszcz?

Zmieniony przez - niekumaty w dniu 2013-04-03 01:36:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka dla zawodnika MMA

Następny temat

Suple na mase

WHEY premium