SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Seminogram - pytania

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2601
Witam wszystkich, mam pewne pytanko odnośnie moich wyników seminogramu.
Od paru lat test, 300-700mg tydz + jakiś oral wpadnie okazjonalnie, mostek co jakiś czas z HCG. Ogólnie nie chce schodzić z tematu ani mieć kiedykolwiek potomka, tylko myślałem o wazektomii, ale chciałem się upewnić czy jest sens ją robić przy takich badaniach jakie mi wyszły

Z tego co widać już tam nic nie ma


Myślicie, że można to traktować jako antykoncepcje czy jednak lekki strach?

Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Niestety bycie na bombie nie jest w 100% gwarancją że nie będziesz miał potomka. Tutaj Wystarczy spojrzeć na zawodników Pro nawet tych zdobywających rangę Mr Olympia zerknij na takiego Roni colemana który ma z tego co dobrze kojarzę osiem córek, a nie wydaje mi się żeby kiedykolwiek on schodził z bomby w trakcie kiedy te dzieciaki powstały. Tak więc jest całkiem możliwe, że jakiś jeden twardy plemnik przebije się i da ci potomka. Tutaj niestety proponowałbym dalej korzystanie z antykoncrpcji, która też nigdy nie daje nam 100% %)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2601
Czyli wychodzi na to, że wazektomia będzie w tym przypadku najlepszym pomysłem.

A patrząc racjonalnie, raczej ciężko z takim wynikiem będzie coś zdziałać w kierunku poczęcia dziecka?


Zmieniony przez - Cajmerek w dniu 2022-11-10 19:22:12

Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zdecydowanie będzie to bardzo ciężkie w wykonaniu, ale rzeczywiście jakieś niewielkie prawdopodobieństwo istnieje. Nie można więc wykluczyć tego w 100 procentach. Niestety istnieje również zwiększone ryzyko jakichś patologii płodu, gdyby jednak doszło jakimś cudem do zapłodnienia, to z kolei zwiększa ryzyko utraty ciąży. Musisz więc zastanowić się z partnerką czego rzeczywiście chcecie i upewnić w tym przekonaniu. Następnie skonsultować z lekarzem zabieg wazektomii lub też inne formy zabezpieczenia.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Solarium po treningu - można?

Następny temat

Kolano skoczka a zabiegi

WHEY premium