SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudnąć po ciąży...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
To poprostu narazie jedz normalnie, nie podjadaj slodyczny, nie jedz weglowodanow na noc i unikaj kwasow tluszczowych nasyconych. O diecie jakiejs pomysl jak bedziesz w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za pomoc w dziale, odpowiadasz na denne pytanie. Ja już się wypaliłem i mam ochotę usuwać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Ok. Bardzo wszystkim dziekuje za pomoc. Juz wiem chyba dosc i nie bede wam forum zasmiecac niepotrzebnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śmiało pytaj, ale wkładaj coś od siebie w swoje poczynania. Pierw szukaj, potem proś o potwierdzenie swoich wniosków.
Zrozum, że też mamy swoje życie a obli jeszcze jest na tyle silna że daje sobie wykorzystywać swoją dobroć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Skalar wiem ze nie czytasz tego co tu naskrobalysmy bo nie masz zcasu, ale to nie chodzi o kolejna anorektyczna nastolatke ktora chce sie bardziej odchudzic tylko o powazny problem zwiazany z tym ze chce i powinnam szybko zajsc w kolejna ciaze a nie chce tymi kilogramami nabytymi w tej ciazy zaszkodzic nastepnemu dziecku. I tak sobie mysle ze moze jakas kobitka tez po ciazy skorzysta z tego topiku (jedna moja znajoma juz go czyta). I uwierz mi, przed zalozeniem topiku probowalam "cos" poczytac z dzialu dla poczatkujacych ale tego tam jest po prostu zbyt duzo i nie wiedomo od czego zaczac. Teraz juz troche poczytalam i juz costam kumam, ale potrzebowalam troche jakis ogolnych wskazowek, za ktore bardzo dziekuje obli.

Zmieniony przez - MrsDevi w dniu 2008-10-07 21:24:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, ciesze się
W dziale odżywianie jest temat "żywienie w ciąży" - bądź o podobnej nazwie. Założony przez naukowca, byłą nauczycielkę biologii. Zna się, więc nie pisze bredni. Polecam zajrzeć w wolnej chwili.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-10-07 21:53:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
chcesz spokojnie schodzic to zacznij od 1600kcal, nawet przy zuplenym bezruchu na podstawowe funkcje zyciowe spalasz 1200kcal, a jak pojdziesz w kierunku tych mezowskich skarpet i sie schylisz to i 100kcal juz dojdzie

Spokojnie nie popadajamy w przesade, nie jesc przetworzonych oznacza, ograniczenie w miare mozliwoscie kielbasek, gotowych szynek wcinanie fitness musli itd i zastapienie tego pieczonym wlasnorecznie miesem, zrobiona osobiscie miesznka platkow zbozowych i sucszonych owocow.

Sprawa diety jest prosta, jesz tak, by przynajmniej 5x dziennie zjesc porcje bialka, czyli kawalek chudego miesa lub rybylub tofu wielkosci twojej dloni, szklanke chudego mleka, vel mleka sojowego, joguru, 150g twarozku chudego, 3bialka jajek
do tego zielenine bez ograniczen, do tego 3 porcje weglowodanow zlozonych w ilosci krmki razowca, pol kubka ugotowanego ryzu lub makaronu pelnoziarnistego, pol kubka ugotowanych roslin straczkowych i do tego 3 lyzki oliwy z oliwek lub innych tluszczy.
To jest ok 1500kcal dziennie i bedziesz chudla i bedziesz miala mozliwosc stworzenia sobie zroznicowanej diety.

Ado cwiczen w domu kup sobie pilke, i krec biodrami, podnos tulw na pilce, podnos biodra na pilce niezapominajac o wciaganiu gleboko powietrza wraz z brzuchem, cwicz Vaccum, czyli wciaganie brzucha do kregoslupa i trzymanie 30sek. miesnie Kegla, koniecznie kilkadziesiat razy dziennie. Codziennie szybki spacer, a jak minie 6 tygodni i skoncza ci sie uplawy poporodowe zacznij szybki spacer mieszac z truchtem.
i zagladaj w dzial Trenigu w warunkach domowych, tam wkleje art.
I nie denerwuj sie na Skalara, mozna na prawdę zwątpić gdy codziennie wpadają tu nastolatki omamione wizja figury z photoshopa , pragnace za 2 tygodnie miec 10kg mniej.

Kobietom po ciazy odpowiadam, bo wiem osobiscie jak to jest z wielgachnym brzuchem chodzic

Nigdy ale to nigdy nie podejmuj diety glodowej, to sie pozniej mści wiele lat, jak nie cale życie, tym bardziej jak masz sklonnosci do tycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
:* Kochana jestes. Nawet takiemu mulkowi w tym temacie jak ja dalas rade wylumaczyc. Na skalara sie nie gniewam tylko nie rozumiem bo przeciez ja nikogo nie zmuszam do tego zeby mi odpisal. Szczerze mowiac nie spodziewalam sie tak szybkiej odpowiedzi. A z tymi kaloriami to tez musze troche popracowac bo po prostu nie mam ochoty nic jesc i nic robic, no ale masz racje - musze myslec o przyszlym maluszku. Mam nadzieje ze uda nam sie szybko zajsc w ciaze bo poprzednio staralismy sie pol roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj pobyłabyś na forum to byś mnie rozumiała.
Dużo czasu zmarnowałem na pomoc ludziom którzy z niej nie skorzystali, a mogłem go dużo lepiej wykorzystać dlatego teraz skupiam się na grupce ludzi. Jak będę mógł pomóc to również to uczynię wobec Twojej osoby, aczkolwiek obli jest lepsza.

https://www.sfd.pl/PRAWIDLOWA_dieta_dla_kobiet_w_ciazy_-t354555.html


Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-10-07 23:50:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
hejka. Obli ułożyłam sobie menu na dzis tylko jakos mi nie wyszlo. Zarcia jak dla armii, wegli duzo a kalorii i bialka malo :(. Powiedz co zmienic pls.
1. Kromka chleba fit z siemieniem lnianym i pol puszki tunczyka
160 kalorii/9g bialka/18wegli/7tluszczu
2. Swiezo zrobiony sok z jablek 250 ml
105/0,25/25/0,25
3. Pol grejfruta
54/1/12/0,3
4. Kuskus z warzywami
150/6/35/0,3
(tylko warzyw nie doliczyłam bo jak policzyc takie male ilosci????)
5.kretetki z pietruszka
172/36/1,6/3
6. Kieliszek wina (wiem wiem - nie powinnam ale to nasza pierwsza romantyczna kolacyjka od bardzo dawna)
92/0/05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch do zmniejszenia przy treningu na masę? PROSZĘ O POMOC!!!

Następny temat

Ile białka, węgli i tłuszczy?

WHEY premium