SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saw Palmetto kilka pytań SOGi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3305
Mam kilka pytan dot ekstraktu z tej palmy.
1) W jakiej dawce sprawdzi sie jako zabezpieczenie przez nadmiernym owłosieniem i ochroną prostaty.
2) Czy w jakis sposób wpływa na osłabienie działania sterydów?
3) Jaki produkt polecacie, ktory wychodzi ekonomicznie:)
Test bedzie walony 750/week
ps. nie mam jakiejś tendencji do lysienia, moze delikatnie do owlosienia. generalnie chce dodatkowo zabezpieczyc sie na cykl

Oczywiscie SOGi beda za pomoc. Pozdrawiam

Pomogłem? Daj SOGa:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21519
Jak koksujesz to twoim przeznaczeniem jest być łysym karkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 534 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8070
nie ważne co wieźmiesz, ile weźmiesz... jeżeli masz wyłysieć to sterydy przyspieszą ten precoes

... w moim mniemaniu mam 100% racji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3305
prq91 pisalem ze nie mam tendencji do lysienia, chodzi bardziej o zabezpieczenie i o prostate. jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz:)

Pomogłem? Daj SOGa:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca enathat + co ???

Następny temat

LIXUS CYP 300mg/1ml Testosterone Cypionate

Fruzelina