SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sam Propionat w cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mowiles ze jedziesz do lekarza - normalnie bez zadnych ale przepisal ci recepty na koksy?Byles u prywatnego,czy w przychodni?Albo pusciles niezla scieme albo masz za***iste wtyki Zycze duzych przyrostow.

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do Clomidu bierz go tak (wypowiedz Gochana):
Tydzień po ostatnim zastrzyku przez 10 - 15 dni.
1tabl\dziennie przez 10 dni albo 5 dni po 2 i potem 10 dni po jednej.



!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Archiwum:
"Clomid i polski Biogonadyl 2000 5 amp(zachodni HCG 5000 3amp)sa jednymi z lepszych srodkow na potrzymanie i przywrocenie gospodarki hormonalnej do ladu po cyklu z SAA.
W 2 tygodnie po zakonczeniu cyklu 1 strzal z biogonadylu za 4 dni nastepny,potem za 2 dni nastepny i znow za 2dni nastepny az do skonczenia 5 ampolek."


!!!No pain - no gain!!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
merol nie wiem czy zauwazyles ale on tez ma hcg ...
arni : sprawdz poczte :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mayday wiem ze ma Hcg bo przeciez pisze o Biogonadylu a sposób brania tego znalazlem w archiwum i napisal to Kingkong - on zna sie na rzeczy wiec chyba dobrze rozpisal.pozdrawiam

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisalem to wczesniej jak ty przytoczyles post gochana
cos internet mi sie ******li :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spox Mayday.A nie wiesz czasem jak zalatwic sobie od lekarza recepte na witaminki?Jesli ktos sobie tak zalatwia to niech sie pochwali-moze byc przydatne ja mam czyste recepty ale nie wiem co za bardzo z nimi zrobic.Chcialem sobie nadrukowac pieczatki ale nie wiem czy to wyjdzie bo ci w aptece to chyba tacy glupi to nie sa.A propos jaki lekarz jest upowazniony do wypisywania takich recept - moze byc zwykly rodzinny?

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Merol : Jet to lekarz który ma prywatny gabinet.A "wtyki"
to w dzisiejszych czasach to podstawa :)Jak miał skaner to bym puscił recepte na dowód.Szkoda ze niema Deci 200mg. w Apetakch :(

Dzieki za odpowiedzi.



__
pozdrawiam
Piotr "Arni" Ulczok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Merol : kazda recepta ma inny numer i posiada znaki wodne.
Na moich było na***ane wciul pieczątek( od Lekarza , i ze Sląskiej kasy chorych z numerem )
Lekarz rodzinny ( mnie rodzinny z***ał i powiedział że to plaga ) również może przepisać , ale lepiej załatwiać przez prywatnego.Aha napoczątek doobrze "posmarować" żeby mu sie spodobało. Mnie mój ostatnio z***ał troszeczke , spytał głupio po co mi prawie 60amp. róznego Testosteronu - powiedziałem że na chorą noge :)

__
pozdrawiam
Piotr "Arni" Ulczok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olek : Niestety masz złe wiadomosci co do propionatu. Na pytanie " Jaki jest dostepny propionat u nas w aptekach" odpowiedziałeś że są 25mg/ml. I tu sie z dobą zgodze , ale napisałeś też ze są 50mg. Otuż NIE , sprawdziłem z lekarzem dwie ksiązki leków i nic. W Aptekach i hurtowniach nic o nim niewiedzą czyli niejest w obiegu.

Rezultat jest taki że mam na chacie zle wypisaną recepte .
Ale spoko dziś jade ją zkorygować .



__
pozdrawiam
Piotr "Arni" Ulczok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kosciol o sterydach

Następny temat

Czy metanabol brać

WHEY premium