SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZALONA jest wsrod was...:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57019

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 579
Sandi w okularkach było ciekawiej.


tylko meta zrobi z ciebie człowieka.........rzekłem!

tylko meta zrobi z ciebie człowieka.........rzekłem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
hmmm mowisz...


Sandi

"Żyć lekko, ale nie lekkomyślnie, mieć odwagę bez pychy, okazywać zaufanie i radosne wyrzeczenie bez fatalizmu - oto sztuka życia."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja napewno jestem szalona hmmmmm. ,a moze zwariowana. zreszta co to za roznica hahahaha. Sandi mam Cie znowu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
hehe Marli mnie nie trudno znalezc bo w tym dziale jestem aktywna tylko w 3 postach...


Sandi

"Żyć lekko, ale nie lekkomyślnie, mieć odwagę bez pychy, okazywać zaufanie i radosne wyrzeczenie bez fatalizmu - oto sztuka życia."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 617


Fajne zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szalona - moze to byl tylko przyklad - ale zranilas mnie gleboko
Ty masz na tawarzy usmiech, a ja na secu blizne...
Chyba sie pochlastam...
Zegnam Was, juz wiem...
Buehehehhe
Sandi Tutaj nie bede taki jak... tam
Ps.Szalona- zaloze sie ze jesli mialbym 125 w klacie i 43 w lapie - nie przeszla bys obojetnie... dlatego za rok... to ja odzuce Twoja milosc
Ps2. Witam Zwariowana Marli...

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2921
mbj-brian: Ja nie napisalam ze przeszlam obojetnie obok Ciebie tylko ze bylam tak zagadana z przyjaciolka ze Cie niezauwazylam... to jest roznica skarbie:PP :) A wogole to byl tylke przyklad ... ale jak chcesz to zamiast Ciebie bedzie Kuba Wojewodzki heheheeh

Nie ma to jak umiesnione meskie cialka i tylki...pobijaja wszystko i wszystkich:) NA WIDOK SPODNI GOTOWA DO ZBRODNI)

Nie ma to jak umiesnione meskie cialka i tylki...pobijaja wszystko i wszystkich:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
Brian...nic nie powiem

Sandi

"Żyć lekko, ale nie lekkomyślnie, mieć odwagę bez pychy, okazywać zaufanie i radosne wyrzeczenie bez fatalizmu - oto sztuka życia."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sandi - co sie stalo Słonko? :) Powiedzialem cos nie tak?
Szalona - Ty mnie do Kuby Wojewodzkiego nie porownuj bo na serio zaraz skocze z jakisgos mostu :(

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
niee juz wszystko w porzadku... mialam zly dzien


Sandi

"Żyć lekko, ale nie lekkomyślnie, mieć odwagę bez pychy, okazywać zaufanie i radosne wyrzeczenie bez fatalizmu - oto sztuka życia."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krótki POKAZ KULTURYSTYCZNY - Mistrz Europy 2002

Następny temat

kilka zdjęć do oceny:-)

WHEY premium