SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPER PLECY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
ja ******le 69cm...o ****a...wez mnie nie w****iaj
a ja np musze powiedziec,ze dzis bylem tak z***any po 2h meczu i jeszcze jestem na diecie,ze robilem rozpietki lezac placko w treningu powiedzmy act jako ktores tam cwiczenie 4 serie z przerwami 30s po 20 ruchow nie do konca oczywiscie,czyli na naprezonym miesniu TYLKO z ciezarem 9kg,bo normalnie dalbym troche wiecej czyli w granicach 11-13kg i co z tego?na klate nie narzekam.mam tez *****sko slabe barki i bicepsiem tez slaby,ale to i tak sie slabo przeklada na wymiary itd

"But I,being poor,have only my dreams,
I have spread my dreams under your feet,
Tread softly,because you tread on my dreams"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
reggie co oznacza ta minka na koncu? nabijasz sie czy co ?

"Jeżeli ktoś Cie nadepnie przeproś go"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
NIE,aboslutnie sie nie nabijam,swietne wyniki osiagasz powaga
jak beda zdjecia to chetnie Cie zobacze,bo musisz byc jak to mowia "niezly dzik"
oznacza to,ze tez *****sko bym tak chcial,bo mam duzio niestety i duzio tluszczu i musze to zgubic,a w lapie tez mniej niz Ty

"But I,being poor,have only my dreams,
I have spread my dreams under your feet,
Tread softly,because you tread on my dreams"

Zmieniony przez - Regggie w dniu 2003-08-29 00:06:48

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Reggie, co to w ogóle chciałeś nam przekazać w tej swojej odpowiedzi?
Piszesz o jakimś meczu potem o klacie.

John18, dzienki za obrone.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chasland ulitowałem sie nad tobą, bo piszesz żeczywiscie ******ły co do swojego wyglądu. Nie masz wyrzeźbionych biców i nóg skoro masz taki brzuch.

Mam nadzieję że to zpalisz na siłowni. Musisz się postarać bo następny sezon plażowy juz za rok! Trzeba wyjść na wybieg.

PS: Jak zauważyłem to 80% z was wielkich znawców kulturystyki napisało najwyżej po jednym poscie z przepisem na super trenming. Jedynie odpiosujecie i to też bez większego sensu są te wasze wydusiny.

Dlaczego Michaiła jest coraz mniej na sfd?

I will be big and famous.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
John 18,nie no ja nie moge...
"Przepis na super trening" hahahahah
Chlopie,to nie pieczenie ciasta.Jaki super trening?Kazdy potrzebuje nieco innych metod trenowania,nie ma jednego przepisu na trening dla wszystkich.Trening pisze sie dla poszczególnych osób,po to jest właśnie schemat pytan pomocniczych na które powinien odpowiedzieć osobnik chcący planu treningowego.na pytania nie wymagające pisania planu odpowiedzieć jest prościej.To sa tylko schematy do osobistego sposobu trenowania.
Nie trzeba być znawcą żeby widzieć głupoty i wiedzieć o co chodzi w tym sporcie.
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miętki, nie chodziło mi o super trening jednakowy dla każdego osobnika.

Chodziło mi o to, że nikt z was nie udzielił w 100% dobrej, poprawnej i godnej uznania odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie "nowego" w tym sporcie.



I will be big and famous.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciskanie żółnierskie

Następny temat

Plan treningowy - pomysły początkującego 30 latka

WHEY premium