SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPER KONKURS SKLEPU SFD I ACTIVITY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2911
...mam pytanie bo nie wiem czy dobrze zrozumiamem-z jednej strony na tym rysunku jest napisane ze trzeba dokonac zakupu za "minimalna kwote 59zl" aby wziac udzial w konkursie...a z drugiej kilka osob juz pisalo ze "powyzej" 59zl...jak to w koncu jest??ja kupilem cos za rowno 59zl wiec to jest dla mnie dosc istotne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
=59 jak najbardziej się zalicza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2911
ufff...kamien z serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
No to czekamy

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
MAM PRZYJEMNOŚĆ OGŁOSIĆ WYNIKI KONKURSU ACTIVITY

Sczęściarzami zostali:

-Maruda666
-jdzako
-buby77


Serdecznie gratuluję zwycięzcom a wszystkim pozostałym dziękuję za wzięcie udziału w konkursie i zapraszam do kolejnych, które niebawem się pojawią.

Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców w poniedziałek (16.10.2006) aczkolwiek jeżeli nie zostaną podjęte w terminie 2 tygodni wówczas poczta odeśle je do nas a my wylosujemy kolejnego farciarza.


Ps. Numery były losowane przez przypadkową osobę totalnie nie związaną z naszym forum a losowanie odbyło się na podstawie tylko i wyłącznie numerów zamówień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
o ja pierdu

ale fart
dzieki wielkie

jeszcze sprawdze czy to napewno ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ja

Dzięki wielkie i martini lekko wstrząśnięte nie mieszane dla ręki losującej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Gratuluje zwycięzcom-farciarzom

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Aha i jeżeli jest mozliwośc wybrani smaku to bym prosił masiive gainera o smaku owoców lesnych ewentualnie bananowym

i dane wysłać komuś czy macie jakąś baze danych i nie potrzeba

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2006-10-12 11:33:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Ja zapraszam zwyciezcow do przeprowadzenia testu wygranych odzywek na forum

Pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolor taurynki MC - krotkie pytanko

Następny temat

VITALMANIA FINAŁ - 23 WRZESIEŃ

WHEY premium