SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPERDROL 10mg/tab - Relacja z cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
suple91 uzupelnij swoj profil prosze, bo jak narazie dajesz porady z dupy! i uj wie czy tak samo nie wygladasz

Do autora. BCAA wal cały czas, tj. przed ,w trakcie i po cyklu. DAA jade juz drugi raz ,bdobry supelek, daj do raczej tydzien przed koncem superdrola, akurat sie daa wkreci i zrobi sie ładne combo z clomem do odbloku.
------edit.. DAA pociagnij 6 tyg a zminimaslizujesz spadki..

pozdro i przyrostow :D

Zmieniony przez - pit81 w dniu 2011-07-29 18:09:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
no i takich ludzi jak pit81 potrzebujemy! dzieki wielkie chlopaku! ; ) a czy ty też sadzisz ze 1tab esseliv do kazdego tabsa drola to za malo? bo chcialbym wysluchac zdania dwoch niezaleznych osob. pozdrawiam! i z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pit jaka porada jest z dupy ?

pisze że nie ma kasy to jeszcze daa bedzie kupował

na co mu te bcaa na cyklu szkoda kasy i tyle niech lepiej się skupi na jedzeniu a nie na bcaa korwa

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2011-07-29 18:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
a czy ty też sadzisz ze 1tab esseliv do kazdego tabsa drola to za malo?napewno nie zaszkodzi jak zjesz wiecej.

DAA mozesz kupic tanie z megabola . ja przy wadze 100kg szamałem zalecana dawke 3g ,przed snem i czuc ten supel bdobrze.

Zmieniony przez - pit81 w dniu 2011-07-29 18:20:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może lepiej jak byś brał esseliv na cyklu a esentiale po cyklu niż kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
oo super, czyli rozpoczne tydz przed koncem drola brac daa 3g na noc a potem dokupie z megabola i go tez do konca pociagne. dzieki chlopaki! nic to teraz byle do poniedzialku i z dnia na dzien do przodu; )!

Zmieniony przez - ArniZBW w dniu 2011-07-29 18:25:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to powodzenia ciśnij tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9310
jak to jest twoj pierwszy kontakt ze srodkami tego typu to nie wiem po co sie rzucasz na superdrola a pozatym to zakup heparegen i wdupiaj z esselivem jak juz...a gdzie foty? jak gdzies pisales ze wrzucisz to sorry ale nie chcialo mi sie czytac calego posta bo ma az 2 strony ale powo

Zmieniony przez - marian91xx w dniu 2011-07-29 19:30:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


o w dupe jaka ja mam czasem pompe z tych wszystkich porad eseliv wogule nie dziala a heparegen rozrzedza krew zayebiscie a wszystko ryje tak czy siak nie da sie bezpiecznie , jak by sie dalo to na wf-ie bys mial rozpiski , ja nie jem oslonek i watroba jest ok , znajomy jadl i zzolkl ..


a ten wogule najlepszy kopiuje grega jeszcze se majty takie same kup




a ty kolego jedz drola i dawaj relacje i foty i powodzenia jol !

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-07-29 19:43:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
hehe, dzieki MICOOOLAI za pozytywna wyypowiedz, bo takich nieukrywam tez trzeba, a nie jak wiekszość dodawać tylko sceptyczne wypowiedzi. i zgadzam sie z tym co mowisz, ze wsumie niewiele zalezy od tego jak sie zabeezpieczasz, ale w glownej mierze od organizmu, jednego juz po 4tabsach drola beda bebechy napierdzielac, inny bez zadnych oslon itp nie odczuje niczego. pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka + meta

Następny temat

sally z efka razem

WHEY premium