SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRONGMAN - osobny dział?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2961

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
TAK ale jak się z łaski swojej zaczną udzielać troche więcej osoby związane z strongmen a nie tylko wtedy jak jakaś afera jest i trzeba ją uciszyć lub przedstawić swoje zdanie. A np teraz kilka dni do pucharu polski strongmen i nikt nie wie na forum kto w nim wystąpi. Powiedzmy że ja wiem nieoficjalnie ale nie mam zamiaru nic mówić od tego są odpowiedni ludzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
uwazam ze nie ma takiej potrzeby ...

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
A coś dla ciężarowców?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6661
moim skromnym zdaniem rozdwojenie tego działu nie jest dobrym pomysłem,wtedy w ogóle będzie jeden wielki misz masz i jeszcze większa padaka na tym i tak umierającym forum

<<Mistrz Legnicy w Strong Man Junior>>
<<28 maja 2004>>
POLISH POWER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 408 Wiek 2 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6500
Dzial trojboj nigdy nie padnie, poniewaz wchodza tutaj zawodnicy, dla ktorych to forum jest dobrym informatorem o zawodach, sprzecie itp., wiec w dziale trojboj zawsze bedzie pewna ilosc czytelnikow.
Co do dzialu strongman nie wiem jak to moze byc, bo nie sledze.
Jeszcze raz mowie: osobno trojboj osobno strongman.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie mysleliscie o tym zeby zajac sie czyms powazniejszym?chodzi mi o dwubój to jest powazny sport olimpijski,a trójbój to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1153
Zdecydowanie za!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 659
Jestem za tym by zrobic oddzielny dzial Strongman.A jego z kolei podzielic na kilka czesci.Np.trening,zawody...itp

...sila zostaje z Toba do konca zycia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Jestem za.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2135 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5191
jestem jak najbardziej ZA, zauważmy fakt, iz zawody STRONGMAN zyskują na coraz większej popularności.. sam widze po sobie(LOL) iż więcej siedzę w tej dyscyplinie - sami organizujemy swoje minizawody z MeRą, bierzemy udział w innych, amatorskich zawodach, jeździmy do innych miast (np ostatnio byłem z MeRą w Mieroszowie) i ciekawie by było ująć to w jedną "kupę" ze tak sie wyraze

...:::SFD FighT CluB:::...

ELICIARZE NASZYCH ZDJĘĆ: Veter, PePoNeNt & Crombie ich ocena = dobro najwyższe
SpecjALista w Dziale Nasze Zdjęcia, MODERATOR Działu POLITYKA na insomnia.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki z Władysławowa

Następny temat

Gdzie i kiedy miedzynarodowe zawody w Polsce???

WHEY premium