SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STANOFUSION - NOWOŚĆ

temat działu:

Hi Tec Nutrition

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
chłopaki widzie ze nie macie co robić i szukacie afery jak i wiecie lepiej co Tomek robi, a może porostu nie zrozumieliście jego wypowiedzi no i jak jesteście taki ekspertami to powinniście wiedzieć jak niektóre firmy robią próbki.

HI TEC nie robi próbek ponieważ większość nie dociera do tych osób do których powinno.

Tomek nie pracuje w HI TEC tylko jest sponsorowany

dobrykoks dużo krzyczysz a nic nie stoi za tym i dodatkowo zgłaszasz sie zawsze na testy, dziwne

czekamy na testy i opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056


,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KamilHITEC to coś dużo macie tych testów skoro zawsze się zgłaszam, a zgłosiłem się raz ;] Hi Tec ma kilka dobrych produktów i kilka nie wypałów i nigdy tego nie ukrywałem i ukrywać nie będę bo nikt za to mi nie płaci. Choć i tak jakby płacił to by mnie to "delikatnie" dziwiło, bo już dawno Gartner dowiódł, że wciskanie kitu klientowi się nie opłaca, tak jak podważanie negatywnych opinii. To produkt ma odpowiadać potrzebom klienta, a nie klient potrzebom produktu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
dokładnie nareszcie dobra i konkretna wypowiedz, często jest tak ze patrzymy i oceniamy produkty przez własny pryzmat, nie do końca jest to dobre
teraz jak pracuje w firmę która produkuje odzywki to sam sie dużo nowych rzeczy z naszej branży nauczyłem, powiem Tobie ze każdy produkt jest dla jakiejś grupy klientów jeśli był by jakiś produkt nie wypalę byłby automatycznie wycofany z sprzedaży
uwieź mi ze czasami jest tak ze te produkty które sa uważane za niewypały sprzedają sie bardzo dobrze, ponieważ klientąm odpowiadają i jest popyt na nie
StanoFusion jest produktem który został stworzony na prośbę naszych klientów:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Podsumowując: nie dla mnie ten produkt z prostej przyczyny, za dużo kofeiny w porcji, a brak sampli sprawi że nigdy tego produktu nie spróbuje bo nie wydam za coś 150 zł co po porcji będe może musiał sprzedać za połowę cenę.

Oczywiście to WYŁĄCZNIE moje zdanie.

Pozdr.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
widze jakas straszna klotnia sie zrobila... ktos potwierdzil moja opinie odnosnie probek ze sa mocniejsze czasami niz pozniejsze partie w puszkach.... ja nie chce teraz mowic o firmach konkretnych ale czasami tak jest ja sie tak nadzialem kilka razy... ale oby takich chwytow bylo jak najmniej...

mnie kofeina az tak nie "trzepie" wiec pewnie sprobuje... (ale moze dopiero we wakacje jak bede chcial sie dodatkowo zmotywowac do ciezkich treningow we wakacje-mysle ze moze to byc dobra alternatywa zeby sie zmotywowac do ciezkiej pracy w upalne lato)..

ale nie powinnismy jeszcze tak mocno komentowac poki nikt nie sprobowal... ja poczekam na wasze opinie a pozniej napewno sam tez sprobuje bo wole znac reakcje swojego organizmu jak tylko opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
djfafa moze zalapiesz sie na test:)

dlatego jest kilka przedtrenigówe z roznym skladem aby kazdy mial cos dla siebie, testowalem ten produkt i jak dla mnie osoby ktora nie lubi kreatyn rewelacyjny produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>>KamilHITEC dobry produkt to nie produkt który dobrze się sprzedaje tylko taki który odpowiada potrzebom klienta tak, że ten chętnie znowu po niego sięgnie.
Kierując się twoim tokiem rozumowania (a często liche firmy takim się kierują - jednak nie mówie, że taką jest hitec) można sprzedawać kozieradkę pod nazwami popularnych sterydów - nie jedna firma na tym zbiła kupę kasy, jednak to nie jest dobry produkt tylko dobry marketing.
Osobiście na pewno nie kupie STANOFUSION, bo ilość kofeiny to przegięcie - dla mnie to jest zbędny dodatek którym producent próbuje sztucznie (bo koszt kofeiny to grosze) udowodnić amatorom że towar ma kopa - nie wydaje mi się by jakikolwiek pro oceniał jakość produktu wyłącznie na podstawie wzmożonej akcji serca, a głownie do tego sprowadza się użycie kofeiny w takich ilościach. Co ciekawe aby dostarczyć tyle kofeiny trzeba wypić 5 red bulli.. a już po 4 osoba o wadze 90kg dostaje ostrej niemiarowości serca i ma zwiększaną diurezę, co w efekcie zamiast pobudzenia powoduje osłabienie i wymioty.. nierzadko jest tez potrzebna wizyta u lekarza.


Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2011-05-03 16:53:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
masz dziwna interpretacje wypowiedzi, nie musisz kupowac tego produkty chyba pisales juz to z kilka razy i kazdy o tym wie wiec mysle ze juz nie musisz sie wypowiadac na ten temat

nie jestes jedynym klientem i inni juz sie nie moga doczekac, ja nie pije wogóle kawy wiec dla mnie ten produkt jest luks i bez kreatyn co mi tez odpowiada jak widzisz ile trenujacych tyle zdan

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Kamil stać mnie aby sobie kupić suplement jak mi się spodoba skład, a za stary już jestem aby jarać się wklejaniem zdjęć ryżu i piersi z kurczaka i wysłuchiwać małolatów że nie jestem trendy bo na śniadanie nie jadam owsianki tylko coś smacznego, ale dziękuje za propozycje

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANABOLIC PROTEIN

Następny temat

Hi-Tec Nutrition Carbo plus czy pur co lepsze??

WHEY premium