SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZEDAM PLAYSTATION 3

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 442
aha sorry no i zapomnialem powiedziec ze jest jeszcze na 23 miesiecznej gwarancji czyli nie trzeba dlugo myslec ze ma dopiero miesiac.

Nikt nam nie mówił, że będzie łatwo !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 442
poprzedni post na poprzedniej stronie

Nikt nam nie mówił, że będzie łatwo !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
dajcie już chłopakowi spokój. ta cena co teraz podał już jest do zaakceptowania. za tyle widziałem fabrycznie nowe ps3 slim 250gB z HDMI i 3 grami (zakaz wklejania linków do allegro więc nie pokaże ale można poszukać). Jego nie jest fabrycznie nowa ale dorzuca jeszcze dodatkowe 3 gry więc w miare ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 442
no nie jest fabrycznie nowa ale w miesiac zajechana nie moze byc...spokoj czy nie spokoj ja poprostu nie dam sobie szeroko pojetemu pedalstwu ...co maja jakies kompleksy na temat swojego zycia seksualnego i pisza tu jakies bzdury..ze nie robie tego z kobieta tylk oz konsola chlopie prosze Cie ogarnij sie *******jestes mocny ale przez kabel...a z konsola mi sie nie pali napisalem bo chcialem zobaczyc czy sa chetni...ale widze ze 3/4 do polglowki , durnie bez szkoly..powtarzam 3/4 ;) pozdro 1/4 ;D:D

Nikt nam nie mówił, że będzie łatwo !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 162
belfort777 , nie obrażaj ludzi, bo w ten sposób konsoli nie sprzedasz. Lepiej zastanów się czy cena którą żądasz nie jest wygórowana. Konsola nowa z kablem hdmi to wydatek rzędu 1250zł (np.ultima), a akurat takie gry jak ty proponujesz, innych ludzi mogą nie interesować, podobnie kamerka większości nie jest potrzebna do niczego więc czasami zamiast się obrażać, lepiej posłuchaj dobrych rad. Zaproponuj rozsądną cenę, za konsole z kamerką i kablem jakieś 1100zł, a za gry jakieś 120zł i kupiec się znajdzie. A jak będziesz tak obrażać ludzi, to czas będzie leciał, a sony zrobi kolejną obniżkę i już na pewno konsoli nie sprzedaż. I mam pytanie belfort777, jakim cudem masz jeszcze 23 miesiące gwarancji, jak sony daje tylko rok (12 miesięcy gwarancji na konsole, więc jakim cudem masz pisemna gwarancję na 24 miesiące???

Arador

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 442
mowisz o rozsadnej cenie ...dla mnie rozsadna cena to 1400 zl wiecej nie zjade i tyle nie chce nikt kupic to nie powiedzialem nie zalezy mi i tyle a jak slysze oferty typu 900zl i koszt przesylki jeszcze ja mam placic no to dla mnie tacy ludzie so smieszni maja pewnie w portfelu 3 zl ktore ukradli mamie zreszty jak byli po zakupy a tu negocjuja ceny ale dobra nie to chcialem pisac...chcialem ja sprzedac za tyle i koniec...nie to nie...aha co do gwarancji..sklep zawsze oferuje przedluzenie gwarancji nawet do 5 lat..ja skorzystalem z tej oferty z tym ze tylko na rok wiec razem konsola jest na gwarancji 24 miesiecznej..

Nikt nam nie mówił, że będzie łatwo !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61
befort777 konsola od twardziela !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 279 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3371
Chyba od buraka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 770 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
w sumie ja jestem zainteresowany kupnem konsoli ps3 szybko z tym ze mysle ze troche rzeczywiscie masz wygorowana kwote i nie obrazaj wszystkich bo bana wylapiesz

Każdego Dnia Większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
kabel hdmi jest w zestawie prawie wszedzie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SE c902 za tanie pieniądze

Następny temat

Okulary BRENDA damskie i męskie - TANIO

WHEY premium