SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPORT A CHOROBY SERCA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Wiesz jak im jestes potrzebna do badania to mowia ze nie przeszkadza a pozneij sie moze okazac ze problem jest-lepiej to skonsultowac z paroma innymi lekarzami

no i hmmm kto wie moze o Twoim przypadku juz sie ucza na uczelniach jakis ...ps zażycz sobie zeby kolo Twojego przykladu gdzie go opisuja dawali Twoje zdejcie i nr tel w razie czego

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Rezonans magnetyczny, to tylko badanie (nieinwazyjne) więc nic Ci się przy tym nie stanie. jak się nie uda, to nic się nie stanie. Więc idź śmiało! Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Jezeli to jest cos takiego co sie do wielkiej takiej tuby wjezdza to mogloby chyba te druty wyrwacale nie jestem pewny.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1233
no tak, wlasnie o to chodzi ze moze mi poprostu wyrwac mostek z tymi drutami i tak mi zawsze mowili, a teraz niby juz nie ma takiego niebezpieczenstwa? pytalam kilku osob i kazdy mowi co innego...

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Ogladalem kiedys program gdzie badali prace mozgu dzieci w tym bebnie i mowili, ze jakby ktores z nich mialo aparat na zebach to wyrwaloby go razem z zebami

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Miałem rezonans robiony (szyi), ale ja żadnego żelastwa nie mam w sobie...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1233
hmmm.... musialabym dokladnie wiedziec z czego sa te druty tylko nie wiem jak mam sie tego dowiedziec(niestety nie mam wypisu ze szpitala po operacji bo gdzies zaginal w ktoryms szpitalu)

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jeśli będą Ci go jednak robić (rezonans), to zaopatrz się w porządne korki do uszu Hałas jest nie do wytrzymania.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1233
wiem mialam juz kilka razy robiony rezonans przed operacja

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3725
Gdyby wszyscy w polsce tak jak ty uparcie dazyli do celu, mielibysmy genialny narod!

zdrowia!

Kto się poddaje przegrywa na starcie.

Nie jestes w temacie? Nie klap paszcza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lokiec tenisisty

Następny temat

nocny tryb zycia

WHEY premium