SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPORT A CHOROBY SERCA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
O Qrna jestes młodsza odemie, a takie problemy.. Trzymaj sie!

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1233
We wtorek, odrazu po swietach znow musze isc do szpitala. Wczoraj sie o tym dowiedzialam. A to dlatego ze nikt mnie nie chce skonsultowac bez jednego inwazyjnego badania. Lekarze nie chcieli mi go robic zeby nie obciazac mojego organizmu. Ale jak widac nie da sie tego uniknac, mam tylko nadzieje ze dadza mi narkoze bo jak nie to kiepsko to widze . Najwazniejsze zeby mnie na sylwestra wypuscili bo co to za sietowanie nadejscia nowego roku w szpitalu, to zle wrozy na przyszlosc

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
wiesz jak nie beda chcieli puscic to odrazu lapa lapa lowkick i luzzz

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1233
Wczoraj poczytalam sobie w necie troche o tym badaniu i powiem szczerze ze sie boje. Moze to przez to ze mam zle wspomnienia zwiazane z tym badaniem jak mialam 8 pozniej 10 i 12 lat. Moze teraz inaczej to odczuje. Nie wiem... Ale sie boje...

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
a jakie to badanie?

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 688
No i prosze mimo tylu choroby sie niepoddajesz... I TAK TRZYMAJ! Pozdrowionka wracaj do zdrowia trenuj ile wlezie Ale uwazaj na siebie Bardzo chętnie dam SOGa jak wykupie abona Ehh szkoda że mi brakuje takiej wytrwalosci w systemtycznym treningu Są takie dni kiedy aż mnie ciągnie na sale (ale wtedy nie ma treningu) a kiedy akurat mi sie nie chce to trening jest niezle sie mozna zdenerwowac Pozdro

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Kasiu mam pytanie jak duzy wplyw na serce moze miec gwaltowne przerwanie treningow
trenowalem 5xw tyg a przed zawodami dochodzilo poranne bieganie przed zlamaniem reki byl trening 5x w tyg po czym gips i praktycznie bezruch czsem wyjde na dwor a tak to chodze po domu no i cisnienie-to pierwsze mi skoczylo i jak mam przewazne niskie (ok 115/70 tak mam teraz przykladowo 135/82)to mi sie podnioslo
kiedys tez mialwem przerwe zwiazana z zapaleniem nsderwanego przyczemu miesnia i tez mi skakalo nie wiesz czy to bardzo wplywa na serce i jakie moga byc konsekfencje?

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1233
uuufff, wlasnie wrocilam ze szpitala. Mialam to nieszczesne cewnikowanie. Chcieli mnie wypuscic w piatek przed sylwestrem do domu ale niestety mialam chwilowe niedotlenienie mozgu i nowy rok spedzilam w szpitalu
KOSA nie potrafie Ci odpowiedziec na Twoje pytanie niestety, nie wiem...
Teraz zacznie sie maraton po szpitalach, juz niedlugo neurologia

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
"Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą !!!" hmmm ojjj Kasiu to chyba najdluzszy turnierj w jakim walczysz a poodium ma tylko jeden stopien...:* ... kurva musze wypic z Toba browara przy najblizszej okazji

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1233

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lokiec tenisisty

Następny temat

nocny tryb zycia

WHEY premium