SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM TOPIC AD. PODWIESZONYCH POSTÓW.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
A racja, nie skojarzyłem. Chodzi jednak o uaktualnienia, po zamknięciu będą niemożliwe.

Btw. odpowiada wam tego typu forma postu ? Następne zrobić w tym stylu czy coś zmieniać itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
no ciekawie to jest zrobione
a co do zamykania postow to można by sie zwrócic z tym problemem do Mateo
hmm niestety ale te forum jest bardzo sztywno zrobione bo nie moza potem otworzyc postu i edytowac swoich starych postow itp

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 696 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4785
200ml co piąty dzień czyli powiedzmy 3 strzały w tygodniu po co sobie utrudniać życie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
No temat fajniutki nareszcie zaczyna się robić fajne, jasne, uporządkowane forum. Jeszcze troche i DOPING będzie najlepszym działem Go Holder! Go Holder! Yeah!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamykanie topicow zostalo zgloszone do mateo chyba rok temu.. bedzie 'niedlugo'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128

Ciekawe
A co do postu - moje zdanie znasz

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Zastanawiam sie jakie sa roznice pomiedzy omnadrenem i sustanonem, czy sa one wogole zauwazalne w trakcie cyklu. Nie chodzi mi o sklad tych srodkow tylko ich zastosowanie, czy sustanon jest wart swojej ceny?
Rowniez zastanawiam sie nad roznica pomiedzy omnadrenem i enathanem, na czym zrobi sie lepsza-czystsza mase w cyklu z deka albo boldem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3614 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
tez jestem ciekaw jak w praktyce wyglada oma/susta bo mam plana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Jak by nie patrzyl to sustanon jest prawie dwa razy drozszy od omnadrenu, i jesli to jest praktycznie jedyna roznica pomiedzy tymi preparatami to dlaczego ludzie kupuja sus?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
jeah ... ja tam jestem za omą ,tania i to zawsze test, i niewiem poco się bawić z 2 krotnie drorzszą sustą...to samo z enanem czy cypio...owszem jeśli dawki mają wyjść np 350mg testa (jak to ma miejsce w moim przypadku hrrr) tom dodaje 100ena/tyg i basta.....oma rulez! bzzz

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

*** TESTOSTERON ***

WHEY premium