SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM ELITA TU WAS WITA - the finest spam post since 1939 %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194026

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
chui

Zmieniony przez - S i w y w dniu 2008-04-19 00:58:21

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
co Siwy zes napisal ? no powiedz naprawde jak cwiczyc te przedramiona a gruchy nie wale bo tesciuch spada

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ja dzisiaj na siłce zrobiłem przedramiona za***istą pompe miałem,a pisałem wczesniej,że za kilka miechów wejde na cykl i bede bardziej za***isty niż jaro

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
ten ma fajne przedramionaale on jest o metr nizszy od szejka


Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
spoko ja wogole pompy niemam po przedramionach :/ a co robisz na przedramiona, napisz mi dokladnie jak mozesz

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
a gruchy nie wale bo tesciuch spada
to moja najdroższa kradnie mojego teścia do siebie?

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
taaaa spuszczaj sie do szklanki i spowrotem w siebie

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
buehehe.. gain bolic sperm 6000
ale poważnie z tym poziomem teścia?

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
z tego co czytalem spada ale wraca po jakims czasie i nie powinno sie ruchac niby przed treingiem ale niewiem jak to wyglada na cyklu jak organizm jest zablokowany

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
oma z deką na mecie mi się kręci, więc nie wyczuję raczej jak to jest.. spać miałem iść... nara grubasy

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból po strzałach propionatem

Następny temat

znowu metan... pytań kilka

WHEY premium